آخرین اخبار از شکایت رادوشویچ از پرسپولیس


به گزارش سناپرس، آخرین اخبار درباره شکایت رادوشویچ از پرسپولیس، مدیرعامل کمیته بین المللی پرسپولیس آخرین وضعیت شکایت دروازه بان کروات سابق پرسپولیس از این باشگاه را تشریح کرد.

امیرعلی حسینی در گفت و گو با سایت باشگاه پرسپولیس درباره شکایت رادوشویچ از پرسپولیس گفت:

پرونده دروازه بان سابق تیم فوتبال پرسپولیس از نظر مجوز حرفه ای هیچ خطری برای باشگاه ندارد و پرونده همچنان مفتوح است.

او اضافه کرد:

این دادگاه در نامه ای که در تاریخ ۲۵ شهریورماه یعنی جمعه ۴ شهریورماه از سوی دادگاه عالی ورزش به باشگاه ارسال شده، اعلام کرده است که در نظر دارد در تاریخ ۱۸ آبان، یعنی ۲۷ آبان، جلسه رسیدگی را برگزار کند.

مدیر بین الملل باشگاه پرسپولیس گفت:

در مکاتبات قبلی دادگاه عالی ورزش با باشگاه پرسپولیس مقرر شده بود که ریاست هیئت داوری به عهده یک داور ایتالیایی باشد و دو داور دیگر یکی از باشگاه پرسپولیس و دیگری داور منتخب رادوشویچ به این امر رسیدگی کنند. آن را مرور کنید مورد. این سه داور به همراه منشی و سایر افراد در این جلسه حضور خواهند داشت.

حسینی خاطرنشان کرد:

در هر صورت، پرونده رادوشوویچ همچنان مفتوح است و تصمیم اولیه فیفا هنوز نهایی نشده است. بنابراین تا زمان برگزاری این جلسه و اعلام نظر داوران، پرونده این بازیکن برای باشگاه هیچ گونه تهدیدی برای مجوز حرفه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا، فیفا و دادگاه عالی ورزش نخواهد داشت. پرسپولیس تا زمانی که ورزش تصمیم نهایی برای آزادی بگیرد قطعاً خطری ندارد.