آخرین اخبار امور مالی و بانکی جهان / استعفای روسای بخش نظارتی و ریسک نئوبانک Revolut


عناوین اخبار امروز ۱۴۰۱.۰۵.۰۴ در بخش بانکداری و پرداخت را بخوانید

شرکت فین‌تک بریتانیایی Revolut که خدمات بانکی ارائه می‌کند، اخیراً با این چالش مواجه شده است که رگولاتور و رئیس ریسک خود را ترک می‌کند. در مجموع، این پنج مدیر از بانک ۳۳ میلیارد دلاری ناوابانک خارج می شوند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، مهمترین عناوین اخبار مالی امروز جهان ۱۴۰۱.۰۵.۰۴ را در این گزارش می خوانید.

More و Yoti برای قدرت بخشیدن به نسل بعدی محصولات مالی شریک هستند

پلتفرم سرمایه گذاری Further از همکاری جدید با ارائه دهنده هویت دیجیتال Yoti خبر داده است. با این پشتیبانی، فرآیند ورود مشتری ساده شده و سرمایه گذاری افراد در صندوق های انتخابی سریع و آسان است.

فناوری اطلاعات مالی

Bybit Exchange حساب حاشیه یکپارچه خود را راه اندازی کرده است

Bibit، سومین صرافی ارزهای دیجیتال پربازدید در جهان، حساب حاشیه یکپارچه خود را برای کاربران واجد شرایط در ۲۵ جولای ۲۰۲۲ راه اندازی کرد و انتظار می رود در آینده نزدیک در دسترس قرار گیرد. حساب حاشیه یکپارچه Bybit ساختار کاملا جدیدی را برای قراردادهای مشتقه ارائه می دهد. کاربران می توانند از تمام دارایی های حساب خود به عنوان وثیقه برای قراردادهای دائمی USDT، قراردادهای دائمی USDC و قراردادهای دائمی USDC استفاده کنند.

فناوری اطلاعات مالی

شریک CellPoint Digital و Chargeback 911 برای ارائه راه حل های سرتاسری به بازرگانان برای بهینه سازی درآمد پرداخت

CellPoint Digital، پیشرو جهانی در پردازش پرداخت، همکاری جدیدی را با Chargebacks911 اعلام کرده است که قول می دهد بهترین راه را برای جلوگیری، مدیریت و حل و فصل استرداد شارژ به مشتریان خود ارائه دهد. Chargebacks911 اولین شرکت جهانی است که به بازرگانان کمک می کند تا با کلاهبرداری های پس از معامله مبارزه کنند.

فناوری اطلاعات مالی

استعفای رئیس بخش نظارتی و ریسک Revolut Navbank

چندین مدیر اجرایی، از جمله رؤسای نهادهای نظارتی و ریسک، از Neobank Revolt در بحبوحه روابط دشوار با رگولاتورهای بریتانیا استعفا داده اند. این در زمانی بود که بانک جدید در تلاش بود به تصمیم گیری مجوز بانکداری خود در بریتانیا سرعت ببخشد.

فناوری اطلاعات مالی

سهام ۴۰ میلیون دلار برای برنامه سرمایه گذاری اجتماعی خود جمع آوری کرد

اپلیکیشن سرمایه گذاری اجتماعی Share مستقر در لندن به دنبال گسترش بازار خود در اروپا و ورود به دنیای ارزهای دیجیتال با جمع آوری ۴۰ میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری B به رهبری Valar Ventures است. این استارت آپ انگلیسی ۱۵۰۰۰۰ کاربر برای اپلیکیشن خود دارد که تمامی ویژگی های مورد انتظار از یک اپلیکیشن رسانه های اجتماعی را با یک محصول سرمایه گذاری ساده ترکیب می کند.

فناوری اطلاعات مالی

بانک اسلامی الصنم راهکارهای بانکداری اسلامی را از ICSFS اتخاذ کرد

بانک اسلامی الصنم، یک بانک اسلامی تازه تاسیس در عراق، راه حل نرم افزار بانکداری اسلامی ICS BANKS را از ICS Financial Systems (ICSFS)، ارائه دهنده جهانی نرم افزار و خدمات برای بانک ها و مؤسسات مالی، انتخاب کرده است.

فناوری اطلاعات مالی

مترجم: فرزانه اسکندریان

لینک کوتاهلینک کپی شد!