آخرین اخبار فناوری های مالی دنیا/ امکانات جدید پلتفرم های انگلیسی در پرداخت های آنلاین


عناوین خبری امروز ۱ شهریور ۱۴۰۱ در حوزه فناوری مالی را بخوانید

نیلوفر ادیبانیا; اخبار امروز دنیای فناوری مالی حکایت از توسعه سیستم پرداخت آلمان و همکاری این سیستم پرداخت با توکن (پیشگام بانکداری باز در اروپا) دارد. این همکاری پرداخت های حساب به حساب و بانکداری باز را تسریع می کند. همچنین از طریق ادغام این دو پلتفرم در بریتانیا، سرویس «اکنون بخرید، بعداً پرداخت کنید» (BNPL) برای خرید حضوری و آنلاین فعال شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، مهمترین عناوین اخبار فناوری مالی جهان در تاریخ ۱ سپتامبر ۱۴۰۱ را در این گزارش می خوانید.

امکانات جدید پلتفرم های انگلیسی

امروز، ادغام پلتفرم Square با ClearPay برای اولین بار اعلام شد. این ادغام «اکنون بخرید، بعداً بپردازید» (BNPL) را برای خرید حضوری و آنلاین در بریتانیا فعال می‌کند. این یکی دیگر از نقاط عطف مهم در ادغام جهانی ClearPay است. بنابراین انگلستان اولین کشوری است که امکان پرداخت را پس از خرید زیاد فراهم می کند.

Inosco صندوقی را با تمرکز بر Metaverse راه اندازی می کند

شرکت جهانی مدیریت سرمایه گذاری Invesco (Invesco) از راه اندازی یک صندوق سرمایه گذاری به نام Invesco Metaverse Fund (Invesco Metaverse Fund) خبر داد. Inosco Metaverse Fund یک ابزار سرمایه گذاری سهام است که بر چیزی تمرکز دارد که Inosco آن را “زنجیره ارزش Metaverse” می نامد. این صندوق توسط تونی رابرتز و جیمز مک درموترو مدیریت می شود.

استخدام های جدید در برکشایر هاتاوی

برکشایر هاتاوی، شرکت هلدینگ خوشه ای چندملیتی ایالات متحده، امروز اعلام کرد که بن بارکر را به عنوان رئیس ادعاهای بریتانیا و مایو کلهر را به عنوان رئیس بخش ادعاهای خطوط اجرایی و حرفه ای در بریتانیا منصوب کرده است.

تغییرات در شرکت جانی

جونی، پلتفرم مالی تجارت الکترونیک، امروز تغییراتی را در تیم مدیریتی خود اعلام کرد و آمبرین خسرو را به عنوان مدیر نظارتی و معاون رئیس جمهور منصوب کرد. این انتصاب بخشی از تلاش‌های زونی برای تقویت عملیات خود و تقویت موقعیت خود به عنوان سریع‌ترین پلتفرم فین‌تک در اروپا است.

تحولات در سیستم پرداخت آلمان

سیستم پرداخت آلمانی Deutsche Payment امروز با Token، یکی از پیشگامان بانکداری باز در اروپا، همکاری کرد. این رویداد باعث توسعه سیستم پرداخت آلمان شد.

حضور Paysafe در آرژانتین

ما می توانیم Paysafe را به عنوان یک ارائه دهنده خدمات تجاری در اروپا در نظر بگیریم که گزینه های پرداخت منحصر به فردی را به مشتریان خود ارائه می دهد. Paysafe اکنون جهانی شده است و امروز گسترش خود را در آرژانتین اعلام کرد و به دنبال ارائه راهی امن و آسان برای پرداخت پول نقد برای خریدهای آنلاین، به ویژه در فضای سرگرمی دیجیتال است. این توسعه فرصتی را برای Paysafe فراهم می کند تا رشد کند.

اختصاص بودجه برای حمایت از مشاغل کوچک توسط Muse

Muse Finance، تامین کننده مالی کسب و کارهای کوچک، متوسط ​​و در حال رشد، امروز اعلام کرد که تسهیلات ۲۰ میلیون دلاری برای حمایت از رشد مشاغل کوچک ارائه کرده است. بودجه اضافی بدین معناست که Muse اکنون به بیش از ۹۶ میلیون دلار آمریکا دسترسی دارد. Muse از این بودجه برای حمایت بیشتر از مشتریان بریتانیا استفاده خواهد کرد.

باز کردن مردم ابوری در استرالیا و کانادا

Ebury، یک شرکت خدمات مالی جهانی و یکی از بزرگترین فین‌تک‌های اروپا، امروز با تأسیس دو دفتر جدید در پرث (استرالیا) و ونکوور (کانادا) حضور جهانی خود را گسترش داده است. این شعبه های جدید Ebury را قادر می سازد تا خدمات بهتری ارائه دهد.

مترجم: نیلوفر ادیبانیا