آخرین اخبار فناوری های مالی دنیا/ همکاری Nexi با Paytech


۲۵ سپتامبر، ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۲ برخی از مهم ترین اخبار فناوری مالی امروز، همکاری بانک رابینسونز با BPC و همکاری Nexi با Paytech است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، در زیر گزارشی از اخبار مهم حوزه فناوری و بانکداری الکترونیک در ۲۴ ساعت گذشته را مشاهده می کنید.

خدمات جدید OneSpan

OneSpan، شرکت امنیت قراردادهای دیجیتال، امروز در دسترس بودن کلی سرویس ابری اتاق مجازی امن خود را اعلام کرد که سازمان ها را قادر می سازد در یک محیط مجازی بسیار امن به مشتریان خود کمک ملموس ارائه کنند. این راه حل نسل بعدی تعامل با مشتری به سازمان ها این توانایی را می دهد که امنیت را در زمینه شناسایی هویت، احراز هویت و راه حل های امضای الکترونیکی از مجموعه گسترده OneSpan با یک تجربه مجازی با اعتماد بالا ارائه دهند.

یک مشارکت جدید TS را تصور کنید

TS Imagine، یک رهبر جهانی فین‌تک در راه‌حل‌های معاملاتی و مدیریت ریسک برای بازارهای سرمایه، امروز در یک انتشار خبری اعلام کرد که برای حمایت از فعالیت‌های تجاری خود. Varenne Capital سیستم سفارش و اجرای TradeSmart OEMS، TS Imagine’s Order and Execution System را انتخاب کرده است.

مشارکت با بانک رابینسون BPC

بانک رابینسون (RBank) متعلق به JG Summit، بزرگترین و متنوع ترین شرکت در فیلیپین، امروز اعلام کرد که شرکت پردازش پرداخت جهانی BPC را به عنوان شریک خود برای خدمات مشترک مبتنی بر نوآوری، تسهیل و انتخاب تراکنش های مالی انتخاب کرده است. برای تسریع خدمات پرداخت دیجیتال در سراسر کشور.

خدمات بانکی NBD امارات

به عنوان گروه بانکی پیشرو در منطقه MENAT (خاور میانه، شمال آفریقا و ترکیه)، بانک NBD امارات جامع ترین و آماده ترین درگاه خدمات بانکی API Souq را برای فین تک، توسعه دهندگان و مشتریان شرکتی توسعه داده است. یک اکوسیستم همه کاره برای توسعه سریع راه حل های مالی نوآورانه

پشتیبانی وصل شدم با Paytech

بانک مرکزی اروپا Nexi، یک پیشرو فین تک اروپایی، Paytech را برای توسعه پرداخت های دیجیتال بر اساس یورو دیجیتال انتخاب کرده است.

خدمات پرداخت جدید برای مشتریان ایالات متحده عدن

Adyen، پلتفرم جهانی فناوری مالی منتخب برای مشاغل پیشرو با Cash App. Adyen برای ارائه Cash App Pay، یک روش پرداخت مبتنی بر تلفن همراه، به مشتریان ایالات متحده شریک شده است. تحت این قابلیت، مشاغلی که با Adyen کار می کنند به Cash App Pay به عنوان یک روش پرداخت یکپارچه برای مشتریان آمریکایی خود دسترسی خواهند داشت.

مترجم: نیلوفر ادیبانیا

انتهای پیام/