آخرین اخبار مالی و بانکی جهان/ دویچه بانک پیام های خصوصی کارمندان را زیر نظر دارد


تیتر امروز ۱۴۰۱.۰۳.۳۰ حوزه بانکی و پرداخت را بخوانید

برنامه ای که توسط دویچه بانک استفاده می شود به آن اجازه می دهد تا بر تمامی ارتباطات بانکداران با مشتریان نظارت داشته باشد و به نحوی بر کار آنها نظارت داشته باشد. همچنین امروز نسخه بتا اپلیکیشن بانکداری دیجیتال چیپیت در استرالیا راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، تیتر مهم ترین اخبار مالی و بانکی جهان امروز ۱۴۰۱.۰۳.۳۰ را در این گزارش می خوانید.

دویچه بانک اپلیکیشنی را برای نظارت بر پیام های تلفن کارمندان راه اندازی کرده است

برنامه ای که توسط دویچه بانک استفاده می شود به آن اجازه می دهد تا بر تمامی ارتباطات بانکداران با مشتریان نظارت داشته باشد و به نحوی بر کار آنها نظارت داشته باشد.

به گفته افرادی که با جزئیات این سیاست جدید آشنا هستند، بانک های آلمانی برخی از بانکداران را ملزم به دانلود اپلیکیشن Movius ساخت ایالات متحده می کنند که بر تماس ها، پیام های متنی و مکالمات واتس اپ کارمندان نظارت می کند.

اپلیکیشن بانکی جدید Chippit به صورت بتا در استرالیا راه اندازی شد

Chippit، یک اپلیکیشن جدید بانکداری دیجیتال، به صورت بتا در استرالیا راه اندازی شده است، دسترسی به این برنامه در حال حاضر در لیست انتظار است.

برنامه فوق که در اردیبهشت ماه سال جاری ایجاد شد، در واقع نوعی برنامه بانکداری اجتماعی است که به افراد امکان می دهد دوستان و خانواده خود را به این رویداد دعوت کنند.

پلاگین راه اندازی بانکداری Fiinu در LSE برای شروع اضافه برداشت فهرست شده است.

استارتاپ بانکی Fiinu قرار است در بورس اوراق بهادار لندن (LSE) عرضه شود.

این قبل از قطع ارتباط اولین اضافه برداشت پلاگین در نوع خود از حساب چک خواهد بود.

بانک لندن مرکز جدید بلفاست را افتتاح کرد

بانک جهانی لندن استارتاپ تسویه حساب و تراکنش، دفتر جدیدی در بلفاست افتتاح کرده است.

انتظار می رود این دفتر تا سال ۲۰۲۶ برای ۲۳۲ شغل جدید ایجاد کند.

دعوت به MAS و SFA برای جوایز Finatech 2022

مرجع پولی سنگاپور (MAS) و انجمن فین تک سنگاپور (SFA) امروز از راه اندازی جوایز جهانی فین تک در جشنواره فین تک سنگاپور ۲۰۲۲ خبر دادند.

FTX به دنبال خرید کریپتو پلیر کانادایی BitVo است

غول ارزهای دیجیتال FTX پس از موافقت با خرید BitVo مستقر در آلبرتو، قرار است وارد بازارهای مالی کانادا شود. شرایط مالی این انتقال هنوز اعلام نشده است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!