آل پاچینو به بازیگران Stranger Things – تئاتر آنلاین پیوست


چارلی هیتون بازیگر سرشناس هالیوود در فیلم «بیلی نایت» جلوی دوربین رفته است.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از آسوشیتدپرس، ال پاچینو و چارلی هیتون فیلم درام «بیلی ما شبنقش بازی می کنند.

صافی گریفین راث ال، نویسنده و کارگردانی که اولین فیلم بلند خود را می سازد پاچینو به نفع چارلی هیتون بازیگر سریال پرطرفدار «چیزهای عجیب» و دیانا نقره او از دیگر بازیگران این فیلم خواهد بود.

این فیلم داستان دو دانش آموز راهنمایی است الکس (با بازی هیتون) و امیلی (با بازی دیانا نقره) کسانی که می خواهند فیلمساز شوند. اما دنبال کردن رویاهای دوران کودکی آنها آسان نیست و با موانعی همراه است. الکس او علاوه بر اینکه می خواهد در سینما ظاهر شود، باید با مرگ پدرش که فیلمنامه نویسی شکست خورده است نیز دست و پنجه نرم کند. یک چیز پدر الکس او جعبه ای از فیلمنامه های ناتمام و دستمالی با نام بیلی را پشت سر گذاشت شب نوشته شده و باعث آن می شود الکس در جستجوی این مرد مرموز بیرون بیا

تولید این فیلم این هفته در لس آنجلس آغاز می شود. اما تاریخ انتشار آن مشخص نشده است.

را پاچینو که در فروردین به دنیا آمد ۱۹۴۰ او اهل منهتن است و کار خود را از غربت آغاز کرده است و یکی از موفق ترین ستاره های سینمای امروز است و از سال ۱۹۷۲ با بازی در فیلم «پدر خوانده» در صدر قرار گرفته است. که در در حالی که او برای فیلم اول «پدرخوانده» ۳۵ هزار دلار و برای فیلم دوم ۵۰۰ هزار دلار دستمزد دریافت کرد. سوم در سال ۱۹۹۰ چکی به مبلغ ۵ میلیون دلار دریافت کرد. اخیراً او گفته است که برای تبلیغ و معرفی فیلم‌های مستقل کمتر شناخته شده تلاش می‌کند.