آموزش صرافی کوکوین مهدی رجبی


این صرافی پول خارجی دیجیتال برای تخفیف پرهزینه ماهر ارزهای دیجیتال غیرآمریکایی کدام ممکن است می خواهند به پول نقد های تا حد زیادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشخصه های باکلاس ورود داشته باشند، صحیح است.

در گذشته اجتناب کرده اند آشنایی همراه خود صرافی کوکائین، باید مزایا را انتخاب کنید و انتخاب کنید معایب این صرافی را بدانید. اگر برای هدف خواهید کرد صحیح نیست، دریابید کدام ممکن است کدام صرافی ممکن است متنوع مناسبی برای آن باشد. اگر به این نتیجه رسیدید کدام ممکن است رهنمودها سازنده زیادی موجود است، پس باید آموزش تبادل کوکائین درست. همراه خود ما در کنار باشید به همان اندازه انتخاب درستی بگیرید.

۱- بالاترین امتیاز

KuCoin چیزهای زیادی برای حاضر به معامله گران دارد، اجتناب کرده اند جمله اشیا زیر.

۱-۱- قیمت های کم

KuCoin یکی اجتناب کرده اند کم قیمت ترین صرافی هایی است کدام ممکن است می شناسیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارمزد تراکنش های به سختی دارد. {در این} صرافی هیچ گونه کارمزد حساب ماهانه تیز کردن نمی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید قیمت های درو کردن مشابه سایر صرافی ها می باشد. سپرده گذاری ارزهای دیجیتال رایگان است، با این حال خواهید کرد پول (استاندارد) مشابه دلار آمریکا را برای سپرده تیز کردن می کنید. قیمت ها به نحوه سوئیچ پول را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساسی افزار شخص خاص ثالثی کدام ممکن است استخدام می کنید تعیین می شود. متعاقباً قیمت آموزش Cocaine Exchange را بپردازید، با این حال پس اجتناب کرده اند آن قیمت به سختی برای تراکنش های شخصی بپردازید.

۱-۲- پایگاه کاربری مقاوم

KuCoin اعلام کردن می تنبل کدام ممکن است اجتناب کرده اند هر ۴ مالک رمزارز {در سراسر} جهان ۱ نفر اجتناب کرده اند ارائه دهندگان آن استفاده می تنبل. سود غول پیکر این پایگاه کاربری مقاوم اینجا است کدام ممکن است نقدینگی را به بازار می افزاید. به مستعد ابتلا به می توانید معاملاتی را کدام ممکن است می خواهید انجام دهید از اشخاص حقیقی زیادی هستند کدام ممکن است آنها را تخفیف می کنند. این علاوه بر این نشان می دهد که احتمالاً می توانید به محله سرزنده تخفیف گرانی بپیوندید کدام ممکن است به زبان خواهید کرد صحبت می کنند.

۱-۳- گروه غول پیکر پول نقد

KuCoin انواع فوق العاده فشرده تری اجتناب کرده اند ارزهای رمزنگاری شده دارد کدام ممکن است در متنوع اجتناب کرده اند صرافی ها هر دو کارگزاری ها اکتسابی می کنید. اگر می‌خواهید به پول نقد‌های بودجه‌تر روی بیاورید، آموزش تبادل کوکائین را پیدا کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در آن سرمایه‌گذاری کنید. بورس کوکائین علاوه بر این دارای بخش Spotlight برای تبلیغ پول نقد های جدید {است تا} مردمان بتوانند زودتر وارد بازار شوند. ساده {به خاطر داشته باشید} کدام ممکن است پول نقد های جدیدتر هر دو کمتر مورد پسند، ریسک بیشتری نسبت به پول نقد های روزمره دارند.

۱-۴- اجتناب کرده اند کد پول خارجی خصوصی شخصی درآمد ببرید

KuCoin Earn به ۲ طریق به پول خارجی دیجیتال خواهید کرد درآمد تیز کردن می تنبل: می توانید پول نقد ها را اجتناب کرده اند طریق Pool-X، شرکتی کدام ممکن است توسط KuCoin حمایت تبدیل می شود به اشتراک بگذارید، هر دو می توانید پول خارجی دیجیتال شخصی را قرض دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید درآمد آن را اکتسابی کنید.

حدس زدن به سختی شبیه کسب درآمد است. برخی اجتناب کرده اند ارزهای دیجیتال اجتناب کرده اند پول نقد های حدس زدن تواند به شما کمک کند تأیید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمن سازی جامعه استفاده می کنند. اگر موافقت کنید کدام ممکن است پول نقد های شخصی را برای مدت معینی حفظ کنید، ارائه می دهیم جایزه داده تبدیل می شود.

سودی کدام ممکن است همراه خود رهن دادن به پول خارجی دیجیتال شخصی به کف دست می آورید، تا حد زیادی اجتناب کرده اند آن چیزی است کدام ممکن است اجتناب کرده اند منصفانه حساب پس انداز مالی استاندارد به کف دست می آورید، اگرچه این میزان همراه خود پول خارجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقاضا مشخص است. KuCoin می گوید خواهید کرد می توانید منطقی۸٪ به همان اندازه ۱۲٪ سودآوری کنید. این صندوق ها پیشنهادات محیط ای در KuCoin را تامین پولی می کنند. این نمایندگی می گوید کدام ممکن است رهن دهندگان در همه زمان ها به طور درست بازپرداخت می شوند، چه اجتناب کرده اند طریق ضمانت رهن گیرنده هر دو اجتناب کرده اند صندوق بیمه محیط KuCoin. علاوه بر این محافظتی را کدام ممکن است اجتناب کرده اند منصفانه موسسه مالی روزمره اکتسابی می کنید، اکتسابی نخواهید کرد. متعاقباً مشخص شوید کدام ممکن است همراه خود آموزش را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخشی از به بورس کوکائین همراه خود خطر پاره کردن دستی هستید.

۱-۵- مشخصه های باکلاس

KuCoin دارای متنوع اجتناب کرده اند مشخصه های اضافی است، اگرچه باید {به دقت} در نظر گرفته شده کنید کدام ممکن است خواه یا نه می خواهید اجتناب کرده اند آنها بیشترین استفاده را ببرید هر دو خیر. شناخته شده به عنوان مثال، پیشنهادات مارجین ارائه می دهیم این امکان را می دهد کدام ممکن است اجتناب کرده اند جایگزین قرض تکل برای گرفتن ارزهای دیجیتال تا حد زیادی بیشترین استفاده را ببرید. ساده تخفیف پرهزینه همراه خود تخصص بالا باید اجتناب کرده اند این مشخصه استفاده کنند از این پول خارجی دیجیتال را برای منصفانه سرمایه گذار بی تخصص آسیب رسان تر می تنبل.

KuCoin علاوه بر این ارائه می دهیم امکان می دهد اجتناب کرده اند ربات های معاملاتی اجتناب کرده اند طریق این سیستم تلفن در کنار شخصی بیشترین استفاده را ببرید. ربات‌های تخفیف گر می‌توانند روتین پول خارجی دیجیتال خواهید کرد را بخرند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بفروشند، متعاقباً اجباری نیست در همه زمان ها اینترنت باشید به همان اندازه بازار را دنبال کنید. همراه خود این جاری، آموزش تجارت کوکائین حیاتی است، از ربات های رمزنگاری به ابعاد مشاوران ارزهای دیجیتال رشد یافته نیستند. شناخته شده به عنوان مثال، برخی اجتناب کرده اند آنها نقص فنی دارند. علاوه بر این این، در همه زمان ها خاص نیست کدام ممکن است آنها چگونه پول خواهید کرد را می کنند، را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهید کرد باید تکنیک های پیشنهادات پول خارجی دیجیتال را کدام ممکن است آنها استفاده می کنند، درک کنید. اگر مدت زیادی است کدام ممکن است کسب کرده اید ربات ها صحیح نیستند.

۲- مضرات منتشر شده کوکائین

در آموزش صرافی کوکائین متوجه کاستی های این صرافی می شوید کدام ممکن است باید اصلاح شود.

۲-۱- گمشده مجوز در آمریکا

منصفانه مشاور پشتیبانی خریدار اظهار داشت صرافی ساده به کشورهای {فهرست شده} در صفحه «خریدار شخصی را بشناسید» (KYC) ارائه دهندگان حاضر می دهد کدام ممکن است برای ادغام کردن USC نمی شود، متعاقباً باید تواند به شما کمک کند افسران، دانش خصوصی را پر کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقوا تعیین آپلود تنبل. ضد پول شویی.

آمریکا اصول سختگیرانه ای برای تجارت ارزهای دیجیتال دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید KuCoin مجاز به ورزش نیست. اگر در آمریکا اقامت می کنید، بالقوه است وسوسه شوید کدام ممکن است اجتناب کرده اند KuCoin با بیرون پایان دادن تاییدیه KYC بیشترین استفاده را ببرید. با این حال در آموزش Cocoin Exchange متوجه می شوید کدام ممکن است محدودیت هایی در میزان درو کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید میزان ورود به مشخصه های باکلاس آن دارید.

در همین جا خطرات زیادی موجود است. اول، آمریکا همراه خود افرادی تخفیف می تنبل کدام ممکن است به مبادلات غیرمجاز ورود دارند، متعاقباً دارایی های خواهید کرد بالقوه است مسدود شود. ثانیاً، KuCoin پشتیبانی یکسانی اجتناب کرده اند حساب‌های تایید نشده برای هک، پاره کردن هر دو خانه شکنی حاضر نمی‌تنبل. متعاقباً اگر در آمریکا مستقر هستید، همراه خود هشدار یکپارچه دهید.

اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است انواع زیادی صرافی ارزهای دیجیتال دارای مجوز در آمریکا هستند، نسبتاً است کدام ممکن است در گذشته اجتناب کرده اند سند شناسایی در KuCoin آنها را تجزیه و تحلیل کنید.

۲-۲- فرآیند های تیز کردن محدود

KuCoin ارائه می دهیم امکان می دهد پول خارجی دیجیتال را همراه خود پول فیات بخرید، با این حال باید این کار را اجتناب کرده اند طریق منصفانه این سیستم شخص خاص ثالث انجام دهید. می‌توانید همراه خود Apple Pay را انتخاب کنید و انتخاب کنید Google Pay همراه خود مقوا اعتباری هر دو نقدی تیز کردن کنید، با این حال نمی‌توانید پول را همراه خود حواله بانکی واریز کنید. قیمت ها نیز ممکن است فوق العاده بیش از حد باشد.

علاوه بر این، باید مقدار معینی پول خارجی را فورا خریداری کنید. شناخته شده به عنوان مثال، خواهید کرد می توانید USDT را همراه خود ۲۰۰ دلار خریداری کنید. سپس می توانید اجتناب کرده اند Tether برای گرفتن پول نقد های تولید دیگری بیشترین استفاده را ببرید. خواهید کرد فقط نمی توانید ۲۰۰ دلار سپرده گذاری کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید منتظر زمان صحیح برای باشید. صرافی های تولید دیگری ارائه می دهیم امکان می دهند پول را واریز کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس نحوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمان خرج کردن آن را انواع کنید.

۲-۳- اشکال در استفاده اجتناب کرده اند موقعیت یابی کوکائین

اگر در زمینه ارزهای دیجیتال اخیر کار هستید، استفاده اجتناب کرده اند KuCoin ساده نیست. یک بار ما آن را امتحان کردیم، کار کردن کسب فوری اصلا کار نمی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتخاب های معاملاتی همتا به همتا ساده برای کسانی باز بود کدام ممکن است استراتژی تأیید KYC را پایان دادن کرده بودند. همراه خود این جاری، من می خواهم اجتناب کرده اند چت پشتیبانی اینترنت پاسخ های فوری اکتسابی کردم.

اکنون کدام ممکن است مقدمه ای برای آموزش تبادل کوکائین دارید، مفهوم خوبی است کدام ممکن است خرید و فروش کوکائین شخصی را به صورت ماهر دنبال کنید. به این انجمن برخی اجتناب کرده اند اصول حال را درک خواهید کرد. این باعث افزایش درآمد کسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید کالا در پایان پول خارجی دیجیتال خواهید کرد تبدیل می شود.

گروه مهدی رجبیبیش اجتناب کرده اند ده سال است کدام ممکن است بر پیش سوراخ بینی پولی، مدیریت ریسک، مدیریت سرمایه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزش در بازارهای سهام در سراسر جهان هدف اصلی کرده ام را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} مسیر پر ریسک همواره در جستجوی تحمیل اعتقاد تا حد زیادی معامله گران به مجموعه بوده ام. این گروه سال‌هاست کدام ممکن است در بازارهای مختلف مشابه ارز خارجی، بورس، ارزهای دیجیتال را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر بخش‌های پولی امتحان شده می‌تنبل به همان اندازه محیطی ایمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید سودمند را برای هر سرمایه‌گذار سرزنده {در این} بخش‌ها تحمیل تنبل.

برای تبصره فیلم های آموزشی تا حد زیادی در زمینه های مرتبط همراه خود ، پول خارجی دیجیتال را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحلیل فنی آن می توانید به جامعه های اجتماعی گروه مهدی رجبی مراجعه کنید:

تجهیزات: https://www.aparat.com/mahdirajabi.com

اینستاگرام: https://www.instagram.com/mahdirajabi_com/

توییتر: https://twitter.com/mahdirajabi_com

تلگرام: https://t.me/mahdirajabi_com

علاوه بر این می توانید اجتناب کرده اند طریق شماره زیر همراه خود آنها در ارتباط باشید:

۸۸۶۸۴۰۷۷-۰۲۱