آکادمی اسکار – تجلیل از جولیا رابرتز در رویدادی که توسط تئاتر آنلاین راه اندازی شد


جولیا رابرتز در مراسمی به میزبانی آکادمی موزه اسکار با دریافت جایزه “آیکون” تجلیل خواهد شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از دی رپ، جولیا رابرتز در پاییز امسال جایزه آیکون را در مراسم اسکار دریافت خواهد کرد. این بازیگر که در کارنامه کاری خود برنده جایزه اسکار شده است، این جایزه را در ۱۵ اکتبر دریافت خواهد کرد.

پیش از این، ۳ برنده دیگر جشنواره، از جمله میکی لی تهیه کننده کره ای با جایزه Pillar – به افتخار حمایت از موزه آکادمی -، بازیگر بریتانیایی تیلدا سوینتون با جایزه Visionary – برای تقدیر از هنرمندی که هنر را ترویج می کند، اعلام شده بود. استیمی مک کوئین، کارگردان بریتانیایی و سینما، برنده جایزه ونتیج است – برای قدردانی از هنرمندی که به چالش کشیدن روایت‌های غالب درباره سینما کمک کرده است.

ژاکلین استوارت، مدیر و رئیس آکادمی، از رابرتز به عنوان شخصیتی نمادین با نقش های فراموش نشدنی یاد کرد و دومین جشن سالانه موزه اسکار با حضور این ۴ شخصیت را شبی خاص خواند.

کمیته سازماندهی جشنواره موزه آکادمی شامل شخصیت هایی مانند آدرین برودی، آماندا سیفرید، آریانا دبوسی، آکوافینا، بریس دالاس هاوارد، اما رابرتز، جسیکا البا، گوئینت پالترو، کیت هادسون، اورلاندو بلوم، جود آپاتو، لئوناردو روبرت دی کاپریو، . دووال.

جشنواره امسال دومین سال خود را برای جمع آوری بودجه برای برنامه های نوآورانه برای دسترسی به آموزش و برنامه نویسی برگزار می کند. در مراسم افتتاحیه این جشنواره که سال گذشته برگزار شد، بیش از ۱۱ کرور اعتبار جمع آوری شد.

این رویداد توسط هالی بری، جیسون بلوم، رایان مورفی و لوپیتا نیونگو برگزار می شود.