آیا آجرلو واریا را بخشید؟ / بالاخره رویای آزادی شکل گرفت!


گزارش کردن سناپرس; آیا آجرلو واریا را بخشید؟ / بالاخره رویای آزادی شکل گرفت! میشم منیعی مشاور ارشد باشگاه استقلال در خصوص اظهارات اخیر وریا غفوری در پایان دیدار تیم های استقلال و فولاد مبنی بر اینکه سردار آذرلو مدیرعامل باشگاه استقلال او را ترسو خوانده و به شدت از او انتقاد کرده است. گفت: بحث من فوتبال است. باریا فوتبالیست است و من هم فوتبالیست بودم. مرد یک جا می خوابد و باید حقیقت را بگوید. واریا غفوری در فوتبال خود با استقلال قهرمان لیگ برتر شده است که این قهرمانی را نیز مدیون سردار ازرولو است.

سرمربی استقلال از واریا درخواست فروش کرد
وی درباره دلیل این موضوع توضیح داد: این بازیکن در نیم فصل اخیر لیگ برتر توسط سرمربی وقت در لیست یدکی قرار گرفت. مربی آن زمان به طرز وحشتناکی اصرار داشت که من این بازیکن را نمی خواهم اما با وساطت آقای آگرلو وریا او در لیست ماند. باز هم در مقطعی سرمربی فعلی وریا را برکنار کرد و در عین حال تاکید شد که این مربی تحت هیچ شرایطی از بازگشت وریا غفوری راضی نبوده اما باز هم وریا غفوری با کمک سردار ازرلو بوده است. آموزش.

آذرلو پشت کسی پنهان نشد
مشاور ارشد مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: گفته می شود آذرلو به دلیل تمدید نکردن قرارداد وریا پشت برخی افراد پنهان شده است. مربی در فصل قبل عذرخواهی کرد) این بهترین زمان برای پنهان شدن او پشت مربی بود. استقلال و می گوید مربی تیم شما از او نپرسیده است.

وریا باید از نکونام در مورد حمایت آزارلو از بازیکنش سوال کند
وی ادامه داد: من به عنوان یک بزرگ یا یک دوست به وریا می گویم کسانی که شما را خبر می کنند دوست شما نیستند و اتفاقا اطلاعات اشتباهی به شما می دهند. ورا جان! آگرلو تنها سرمربی ای است که در تمام این سال های فوتبالی دیده ام که پشت بازیکنانش می ایستد و از آنها حمایت می کند. می توانید از افرادی که با او کار کرده اند بپرسید. فقط از خداداد عزیزی، مهدی حسینسب یا جواد نکونام که سرمربی و مدیر فعلی هستند بپرسید. از او بپرسید که چگونه همه مشکلات بازیکنانش را حل می کند. آذرلو کسی نیست که پشت کسی پنهان شود.

واریا خودش نمی خواهد در استقلال زندگی کند
مونی در ادامه به فاش شدن موضوعی که وریا غفوری در ابتدای فصل قبل (لیگ بیست و یکم) اشاره کرده بود، گفت: وریا جان! این شما بودید که در ابتدای فصل قبل نمی خواستید در استقلال بمانید؟ از ابتدای فصل گذشته صحبت از تفکر بیشتر به فوتبال بود. علاوه بر این، بازیکنان زیادی در فوتبال با سن بالاتر از واریا وجود دارند که در مقطعی مربی خود را نمی خواهند.

برخی از افراد به نام واریا به دنبال موج سواری هستند
مشاور مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار داشت: متأسفانه در این زمان عده ای می آیند و سعی می کنند نام او را موج سواری کنند اما اخبار اشتباهی به او می دهند. فکر می کنم واریا امروز نباید به دنبال این مسائل باشد بلکه باید آنقدر فوتبال بازی کند که سال آینده به باشگاه استقلال برگردد. او بازیکن توانمندی برای استقلال بود و حالا باید به دنبال بهتر شدن در فولاد باشد.