آیا پرداخت به حساب معلمان صحیح است؟


به گزارش سناپرس، گلایه هایی مبنی بر شروع اخراج معلمان شنیده شده و یکی از نمایندگان مجلس از بد سلیقه بودن آموزش و پرورش برای اختصاص زمان برای بارگذاری مدارک معلمان انتقاد کرد و گفت: آموزش و پرورش مجددا برای جبران خسارت برای این کار وقت بگذارد.

یک نماینده مجلس گفت: زمان نصب سامانه و بارگذاری مدارک و سوابق نیز با تعصب در زمان اربن حسینی (ع) انتخاب شد که معلمان زیادی درگیر سفر معنوی به کربلا بودند، پس باید آموزش و پرورش باشد. معلم باید پس از جمع آوری اطلاعات مربوط به نمره گذاری در اسرع وقت طبق قانون اقدام کند.

احمد حسین فلاحی با انتقاد از تاخیر در اجرای قانون ارزشیابی معلمان توسط برخی دستگاه های دولتی، گفت: شکایتی در کمیسیون مبنی بر تاخیر در ارزشیابی معلمان مطرح شده و انتقادات در یک جلسه به وزارت آموزش و پرورش منتقل شده است. جلسه مشترک.

نماینده مردم همدان و فامینین در شورای اسلامی با یادآوری اینکه قانون ارزشیابی معلمان در اسفندماه به دولت ابلاغ شد، گفت: انتظار داشتیم سازوکار ارزشیابی معلمان در تعطیلات تابستانی برنامه ریزی شود اما دولت تعلل زیادی در این زمینه داشت. این رابطه

وی ادامه داد: زمان استقرار سامانه و بارگذاری مدارک و سوابق نیز در زمان اربن حسینی(ع) که اساتید زیادی درگیر سفر معنوی به کربلا بودند با تعصب انتخاب شد، بنابراین آموزش باید هرچه سریعتر انجام شود. ممکن است. با جمع آوری اطلاعات در مورد نمرات، معلمان باید طبق قانون عمل کنند.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری شورای اسلامی گفت: وقتی مجلس در بودجه سنواتی برای اجرای این قانون اعتبار می گیرد و با تصویب قانون جامع دست دولت را برای اجرا باز می گذارد، انتظار نداریم. بگذارید بیشتر از این اجرا شود، این قانون برای معلمان ماندگار شود و این قانون شیرین برای معلمان تلخ شود.