ابزار امنیتی آنلاین Microsoft Defender اکنون در دسترس مصرف کنندگان است


مدتی طول کشید، اما Microsoft Defender اکنون به طور کلی در همه رایانه های شخصی شما، نه فقط رایانه های شخصی ویندوز و مشاغل، در دسترس است. Defender جدید برای افراد به اعضای مایکروسافت ۳۶۵ ابزار آنلاینی می دهد که بدافزار موجود و اقدامات امنیتی فیشینگ را که شما (امیدوارم) استفاده می کنید، افزایش می دهد. این سیستم حفاظتی ضد بدافزار ویندوز را به اندروید، iOS و MacOS گسترش می دهد. هشدارهای امنیتی و همچنین راه حل ها و نکاتی را دریافت خواهید کرد. می توانید امنیت کل خانواده را از داشبورد مرکزی مدیریت کنید و سیستم های آنتی ویروسی را که قبلاً استفاده می کنید (از جمله نرم افزارهای شخص ثالث) مشاهده کنید.

مایکروسافت هشدار داده است که حفاظت بدافزار جدید زمانی که در iOS و ویندوز وجود داشته باشد در دسترس نخواهد بود.

Microsoft 365 شامل Defender برای افرادی با برنامه های شخصی و خانوادگی در اکثر کشورها است. قیمت حساب های شخصی در ایالات متحده از ۷۰ دلار در سال شروع می شود. این شرکت می‌گوید این فقط «آغاز» تلاش‌ها و برنامه‌هایش برای ارائه ویژگی‌هایی مانند حفاظت از سرقت هویت و اتصالات امن است.

این لزوما جایگزین تمام سیستم های ایمنی دیگر شما نمی شود. ممکن است همچنان بخواهید مراقب باشید، به خصوص در مورد کلاهبرداری ها و سایر جرایم دیجیتالی که در حال حاضر توسط دستگاه های مایکروسافت پوشش داده نمی شوند. اگرچه می تواند مکمل مفیدی باشد، و اگر قبلا از مایکروسافت ۳۶۵ استفاده کرده اید، گزینه آسانی است.