اتفاقی بی نظیر و معجزه آسا در ساختمانی که تبدیل به آوار شده است!


سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات معجزه آسای پسر هشت ساله و زن ۷۰ ساله از لاشه هواپیما خبر داد.

به گزارش وقت صبح به نقل از ایسنا؛ سید جلال ملکی در خصوص این خبر گفت: ساعت ۶:۱۱ صبح امروز خبر ریزش ساختمان توسط دونفره قدیمی در خیابان ۱۷ شهریور خیابان ابوفضلال به سامانه ۱۲۵ رسیده و ستاد فرماندهی آتش نشانی اعلام شده است. با تجهیزات لازم به دو ایستگاه ارسال شد.»

وی با اشاره به حضور نیروهای آتش نشانی در محل گفت: حفاری در عمق حدود یک متری ادامه داشت: «و کاملاً تخریب شد.

بیشتر بخوانید: فیلم غم انگیز از قتل دختر دانشجوی مصری توسط همکلاسی

بنا از آجر و گل ساخته شده بود

ملکی گفت: به گفته ساکنان این ساختمان، ۱۳ افغان در این ساختمان زندگی می کردند که دو نفر از آنها پسران هشت ساله بودند که در هنگام ریزش ساختمان در ساختمان ساکن بودند. پیرمرد ۷۰ ساله نتوانست خود را نجات دهد و زیر آوار رها شد و بیش از نیمی از جسد یک زن مسن و یک پسر بچه هشت ساله زیر آوار ماند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران گفت: این ساختمان در یک کوچه باریک قرار دارد و عملیات امداد و نجات با مشکل مواجه شده است.

آتش نشانان علاوه بر حفاظت از منطقه، تلاش خود را برای نجات این دو نفر آغاز کردند و دقایقی بعد موفق شدند هر دو نفر را از زیر آوار بیرون بکشند و با وجود مجروحیت همچنان زنده بودند و به اورژانس کشیک منتقل شدند. . در صحنه دادن.

علت تصادف چه بود؟

ملکی در خصوص علت حادثه به ایسنا گفت: هم بافت قدیمی و فرسوده و هم گودبرداری های اطراف آن عامل ریزش است اما باید نظر نهایی را مهندسی اعلام کند. سیستم. “

وی گفت: نیروهای آتش نشانی ساعت ۷:۲۵ صبح محل را به کارکنان شهرداری تحویل دادند و باید به حفاری توجه ویژه شود.