اجاره یا درمان! مقررات دولتی در مورد تعرفه آب نبات بسیار متفاوت است(NEXSTAR) – خریداران هالووین قبل از اینکه کلاهبرداران یا مدیران در خانه آنها ظاهر شوند تصمیمات سرگرم کننده زیادی دارند. و در بسیاری از ایالت ها ، این گزینه ها مالیات هایی را که پرداخت می کنند تغییر می دهد.

به عنوان مثال ، در ایلینوی ، ساکنان مالیاتهای غیر مستقیم بیشتری برای کره بادام زمینی ریس ، کرمهای چرب و شکلات شیر ​​Hershey – 6.25 – – نسبت به Twix ، Twizzlers و Hershey’s Cookies ‘n’ Creme – 1 pay پرداخت می کنند.

تلاش برای تمایز بین این دو گروه غذاها می تواند برای خریداران بسیار دشوار باشد ، اما برای اداره درآمد ایلینوی ، به عنوان مثال ، آب نبات هایی که آرد دارند و نیازی به یخچال ندارند – مانند Twix – از 6.25 ایلینوی معاف نیستند. درصد مالیات بر فروش و تعرفه ها به میزان 1 درصد به جای آن

این مثال نشان می دهد که چگونه مالیات بر فروش دولتی می تواند بر مالیات دهندگان ، فروشندگان و خریداران آب نبات هالووین تحت تأثیر تعرفه ها بر رقابت دولتی برای تجار تأثیر بگذارد.

اهمیت مالیات بر فروش

از دیدگاه دولت ، مالیات فروش چیزهای زیادی را دوست دارد ، یعنی مالیاتی که هنگام خرید یک فنجان قهوه یا رایانه جدید می پردازید. مالیات بر فروش 45 ایالت از 2.9 درصد در کلرادو تا 7.25 درصد در کالیفرنیا است. این نرخ ممکن است در شهرهای دیگر که تعرفه فروش داخلی دارند نیز بیشتر باشد.

تحقیقات نشان داده است که به نظر نمی رسد مالیات دهندگان به مالیات فروش خود چقدر بپردازند. این امر باعث می شود منابع مالیات بر فروش منابع درآمدی جذابی از نظر سیاسی داشته باشند.

نه تنها این ، دولتها نباید کارهای زیادی را در این فرایند انجام دهند زیرا معامله گران باید تعرفه ها را در زمان فروش جمع آوری کنند ، که این امر اجرای آن را بهبود می بخشد.

به همین دلایل ، دولتها برای تأمین مالی دولتهای خود به مالیات بر فروش وابسته هستند. در سال 2019 ، مالیات بر فروش حدود 31 درصد از درآمد مالیاتی دولت را به خود اختصاص داد و این را به دومین منبع بزرگ مالیات بر درآمد تبدیل کرد.

با این حال ، مالیات بر فروش نگرانی ها را افزایش می دهد. به این معنی که آنها مالیات دهندگان کم درآمد را با نرخ بالاتری نسبت به مالیات دهندگان پردرآمد قرار می دهند ، زیرا مالیات دهندگان درصد زیادی از درآمد خود را صرف هزینه هایی می کنند که معمولاً مشمول مالیات است.

مردم باید برای زنده ماندن غذا و سایر مایحتاج اولیه را بخرند و این امر باعث می شود که مالیات دهندگان کم درآمد نتوانند عادت خرید خود را برای جلوگیری از بار مالیات بر فروش تغییر دهند. برای رفع این نگرانی ، بسیاری از قانونگذاران ایالتی تصمیم گرفته اند سطح مالیات بر فروش را که برای فروش ملزومات مانند سبزیجات و تجهیزات پزشکی اعمال می شود ، کاهش دهند.

به عنوان مثال ، ایلینوی نرخ مالیات غیر مستقیم را از 6.25 to به 1 on در مواد غذایی کاهش می دهد. برخی ایالت ها مانند کالیفرنیا به هیچ عنوان سبزیجات را از مالیات فروش خود ارائه نمی دهند.

کشورها باید خط و نشان بکشند

این ترفند – یا درمان – سپس محلی برای ترسیم خطی می شود که در آن غذاها از نرخ عادی مالیات بر فروش معاف می شوند.

برخی از غذاها مانند تخم مرغ ، شیر و نان را می توان به راحتی سبزیجات طبقه بندی کرد. برخی از آنها مانند الکل و غذاهای فرآوری شده به سادگی قابل حذف نیستند – و اغلب مالیات اضافی فراتر از مالیات اصلی فروش دریافت می کنند.

اما چگونه می توان تمام غذاهای آن گروه ها را اداره کرد؟ به عنوان مثال ، آیا شما؟ آیا گوشت ضروری است؟ آب نبات چطور؟

یکی از راه های حل این مشکل این است که تمام غذاهایی را که به عنوان یک محصول غذایی در نظر گرفته می شوند ، فهرست بندی کرده و بقیه غذاها را با نرخ بالاتری مالیات بگذارید. چنین فهرستی معافیت مالیاتی کاملاً هدفمندی را ارائه می دهد ، اما با ورود محصولات جدید به مغازه خواربار نیاز به به روزرسانی منظم و پرهزینه دارد.

به جای یک مسیر دانه ای ، ایالتها اغلب یک رویکرد کلی را در پیش می گیرند و سبزیجات را به عنوان غذای بیرونی تعریف می کنند – این بدان معناست که غذا برای خرید به خانه خریداری می شود و فوراً مصرف نمی شود – و سایر موارد ارزش کاهش تعرفه ها را ندارد.

بسیاری از کشورها ، مانند ایلینوی ، پا را فراتر گذاشته و پیشنهاد می دهند که انواع خاصی از غذا ، مانند شیرینی ، نیز به عنوان غذا مناسب نیستند.

این روشهای کلی برای سهولت مدیریت قربانی های دقیقی ارائه می دهند اما در نهایت نیاز به رنگ آمیزی صاف تری دارند. چه موقع غذا برای مصارف خانگی خریداری می شود؟ آب نبات چیست؟

آب نبات آب نبات کی است؟

کشورهایی مانند نیویورک گاهی اوقات به دنبال راه هایی برای آماده سازی برای تعیین زمان خرید غذا برای استفاده در خانه یا محل هستند. یک نان شیرین با پنیر خامه ای سفارش دهید یا تقاضای برش کنید ، و وزارت مالیات و امور مالی نیویورک نتیجه می گیرد که شما غذا می خورید – و شما باید مالیات فروش بپردازید. پریدن از اسباب بازی ها و سایر وسایل اضافی باعث می شود نان شیرین قابل بخشش نباشد زیرا شهر فکر می کند که باید کمی حرکت کرد.

ایلینوی شیرینی را به عنوان شیرینی و محصولات پخت و پز تعریف می کند ، اما اگر آرد عنصر ذکر شده باشد ، اینطور نیست. چندین کشور قوانین مشابهی دارند ، در حالی که برخی دیگر ، مانند آریزونا و میشیگان ، آب نبات را مانند سایر محصولات گیاهی در نظر می گیرند.

بنابراین ، بسته به موقعیتی که در آن زندگی می کنید ، آن کوکی در Twix شما دو برابر رضایت بخش است. این غذای شیرین شما را تغذیه می کند در حالی که به شما تخفیف مالیاتی بر فروش می دهد.

و بله ، Hizhey’s Twizzlers و Cookies and Cream همگی آرد دارند.

بیشتر از NEWS10

  • شخصی خیابان لیوینگستون در آلبانی را سرنگون کرد
  • میپل هیل شکست می خورد و برنده نیمه نهایی کنفرانس پاتروون می شود
  • به نظر می رسد گیلدرلند اولین باخت خود را به شاکر می دهد
  • هاکی استادیوم شنندهووا در یک شب بزرگ ، گیلدرلند را می برد
  • زوج کوبلسکیل متهم هستند که پسرش را به خطر انداخته اند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید