اجرای نمایش عروسکی “خالی کاستوری” روی صحنه تئاتر سیار کانن – تئاتر آنلاین


به مناسبت دهه دوم ماه محرم، تئاتر سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری کانون استان قم، ویژه برنامه های محرم را روی صحنه تئاتر سیار می آورد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، تئاتر سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حمایت استان قم نمایش عروسکی «خالی کاستوری» را اجرا می کند. تئاتر سیار.

نمایش «مشک های خالی» به نویسندگی سجاد بهرمند و کارگردانی زهرا مریدی، داستان بچه های کربلاست. از کوچکترین آنها، علی اصغر تا رقیه و علی اکبر. حکایت تشنگی آنها و ظلمی است که در کودکی به آنها می شد و حکایت مشک هایی است که نتوانستند آنها را سیر کنند.

این نمایش محصول سال ۹۲ بوده و در سال های ۹۲ و ۹۳ در کانون تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، پارک لاله، سینما کانون، تالار مهر حوزه هنری تهران و شهر ری اجرا شده است.

عروسک گردان های الهه زاده محمدی، محسن کسری، زهرا قاسمی، نرگس صفامنش، سجاد بهرامند و هوتن آزادی، عروسک های زهرا مریدی و سارا دبیری، عروسک های سارا دبیری، دانیا قاسمی، عروسک های انوش معظمی، علی سعید، علی سعید، سعید دبیری بودند انتخاب و تنظیم موسیقی این برنامه با صدای صفامنش را امیرمحمد انصافی بر عهده داشت.

تئاتر سیار از ۲۳ تا ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ در استان قم حضور دارد و از برنامه های آن می توان به معرفی کتاب های عاشورایی، قصه گویی با مضامین عاشورایی، نمایش انیمیشن «خیمه سوزان» و تئاتر عروسکی «مشک های خالی» اشاره کرد.

برنامه های این تماشاخانه به این شرح است: یکشنبه ۲۳ مرداد ساعت ۱۸:۰۰ در منطقه شیخ آباد و ۲۰:۳۰ بستان جوان، دوشنبه ۲۴ مرداد ساعت ۱۰:۰۰ در مجتمع پردیسان کنان، ساعت ۱۷:۰۰ در روستای جنت آباد و ۲۰:۳۰ در روستای کمرود. سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۸ در روستای دستگرد و ساعت ۲۰:۳۰ در شهر کهک.