احراز هویت هوشمند و رمزگذاری اعتبار کارت


این اتفاق در طول همکاری Nochex با MasterCard افتاد

Nochex، ارائه‌دهنده خدمات پرداخت مستقل پیشرو در بریتانیا، امروز اعلام کرد که با MasterCard برای ارائه کلیک برای پرداخت همکاری کرده است. Click to Pay یک تجربه پرداخت ساده و ایمن را ارائه می دهد و به مصرف کنندگان امکان دسترسی فوری به کارت های مورد علاقه خود را در هر دستگاهی می دهد.

Nochex یک ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین امن است که به کسب و کارها امکان می دهد تقریباً از هر کجا به راحتی و ایمن پرداخت کنند.

کلیک برای پرداخت، پرداخت آنلاین به عنوان مهمان یا بدون نیاز به وارد کردن دستی جزئیاتی مانند نام، شماره کارت یا شماره حساب هنگام خرید آنلاین را برای مشتریان آسان می کند، زیرا اطلاعات در مرحله اولیه به صورت ایمن ذخیره می شوند. جزئیات مستقیماً روی صورتحساب است و تجربه کاربری بهتری را برای مصرف کنندگان ایجاد می کند.

احراز هویت هوشمند، رمزگذاری اعتبار کارت و مطابقت با استانداردهای جهانی، یک تجربه پرداخت ساده و ایمن را فراهم می‌کند و به مصرف‌کنندگان امکان دسترسی فوری به کارت‌های دلخواه خود را در هر دستگاهی می‌دهد.

میلیون‌ها کارت با کلیک برای پرداخت ثبت شده‌اند و بیش از ۱۰۰۰۰ تاجر در سراسر جهان مشتریان باتجربه‌ای با استفاده از کلیک برای پرداخت دارند. این به بازرگانان امکان می‌دهد تا در طول فرآیند پرداخت، روش پرداخت سریع‌تر و ایمن‌تری را تجربه کنند.

با شیوع کلاهبرداری آنلاین، بازرگانان و کاربران در خرید و معاملات آنلاین محتاط تر شده اند. Mastercard و Nochex همچنان با قابلیت کلیک برای پرداخت از طریق توکن سازی و مطابقت با الزامات PSD2، آرامش خاطر را برای خریداران در طول فرآیند پرداخت فراهم می کنند.

Nochex با ترویج رفتار آنلاین و تغییر رفتار آنلاین پس از کرونا، خوشحال است که راه را برای تراکنش‌های آنلاین آسان هموار می‌کند و آن را تا حد امکان برای بازرگانان ساده می‌کند.

محصول Nochex در بازار منحصر به فرد است و نیازی به یکپارچه سازی بیشتر ندارد، این قابلیت به طور خودکار از طریق Nochex API و صفحات پرداخت میزبانی شده به تمام فروشگاه های وب اضافه می شود.

اندرو بایدن، مدیر ارشد بازرگانی Nochex گفت: ما خوشحالیم که دوباره با MasterCard در این ابتکار پرداخت جدید کار می کنیم.

اگر در دو سال گذشته به اهمیت پرداخت آنلاین برای کسب و کارهای مدرن پی برده باشیم. مشتریانی که به صورت آنلاین معامله می کنند، گزینه های بیشتری نسبت به همیشه دارند و به دنبال تاجرانی هستند که به آنها اجازه می دهد تا با خیال راحت و سریع تر معاملات انجام دهند.

ما می دانیم که بازرگانان ما مشغول اداره کسب و کار خود هستند، بنابراین ویژگی های جدید ما به آنها امکان دسترسی به یک سرویس جدید را می دهد و نیاز به هرگونه کار اضافی را از طرف آنها بی نیاز می کند.

سورن ناوالکار، معاون ارشد توسعه کسب و کار MasterCard انگلستان و ایرلند، گفت: «پرداخت ها ستون فقرات کسب و کار ما هستند، بنابراین ما خوشحالیم که همکاری خود را با Nochex گسترش داده و از مشتریان با فناوری پرداخت پیشرفته و ایمن پشتیبانی می کنیم.

کلیک برای پرداخت یک تجربه پرداخت آنلاین پیشرفته است که امنیت، راحتی و کنترل را برای مصرف کنندگان فراهم می کند و امکان تکمیل پرداخت را تنها با چند کلیک فراهم می کند.

مترجم: نیلوفر ادیبانیا