ادغام در واحدهای حقوقی بانک سپه باید تقویت شود


اولین همایش معاونان حقوقی بانک سپه با حضور مدیرعامل، دکتر آیت الله ابراهیمی، اعضای هیئت مدیره و اعضای کمیته اجرایی، معاونان حقوقی، مدیران، مسئولان و حقوقدانان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرآنلاین، دکتر آیت الله ابراهیمی مدیر عامل بانک سپه در اولین همایش معاونان حقوقی این بانک فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری صاحب را تسلیت گفت. از شهدا، حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، یاران شهیدش مصداق واقعی علم و ایمان هستند، ایشان شجاعت و فداکاری را می‌خواند که برای ما درس‌ها و درس‌های زیادی دارد.
مدیرعامل بانک سپه با اشاره به لزوم برگزاری جلسات معاونان مختلف رئیس جمهور، خاطرنشان کرد: از آنجایی که حوزه حقوقی رکن مهمی در سازمان اقتصادی و به ویژه نظام بانکی است، تلاش برای تقویت بخش حقوقی این بانک اجتناب ناپذیر است. . .
دکتر. ابراهیمی با تشریح ارتباط مستقیم پیچیدگی سازمانی با نوآوری حقوقی، گفت: پیچیدگی روزافزون حوزه کسب و کار و رفتار ذینفعان، نیاز به عمق و نوآوری در حوزه های حقوقی بانک ها را دو چندان می کند.
دکتر ابراهیمی به همکاران معاونت حقوقی برای جلوگیری از بروز مشکل، توسعه مفاهیم حقوقی در بانک را توصیه کرد و تاکید کرد: ترویج مفاهیم حقوقی مرتبط با مشاغل بانکی و پیش بینی تداوم آموزش در حوزه حقوقی برای کلیه کارکنان الزامی است. اطلاعات اولیه و بینش حقوقی همراه با برنامه ریزی منسجم برای غلبه بر نقاط ضعف ضروری است.
مدیرعامل بانک سپه با اشاره به اعتقاد نظام اسلامی به بانک سپه گفت: همه مدیران باید در زمینه تربیت مدیر و جانشین پروری تلاش کنند و با نگاه تقویت و تقویت توانمندی ها تزکیه کنند. و مدیران توانمندی که می توانند به عنوان بانک آموزشی کار کنند.» صادرکنندگان و مدیران در کمک به توسعه کشور نقش دارند.
دکتر. ابراهیمی مسئولیت نظارت و کنترل واحدهای قانونی منطقه و شرکت ها را بر عهده معاونت حقوقی رئیس جمهور قرار داد و تصریح کرد: بانک سپه باید رهبری نظام بانکی در حوزه امور حقوقی باشد و طرح تحول بانک، بانک سپه باید در حوزه قانون بانکداری نقش آفرینی کند، به کشور توجه کنید.
مدیرعامل بانک سپه در پایان با بیان اینکه ادغام ۷ بانک کار بسیار سختی بود که به فضل الهی و خواست همکاران با موفقیت به پایان رسید، از کلیه کارکنان خواست تا با همدلی و همدلی با این بانک همکاری کنند. نیت کار برای خدا طرح تحول راهبردی بانک سپه در افق ۱۴۰۴.