ارائه خدمات شرکت نوین پرداخت به بیش از ۱۲ بانک/ تعداد دستگاه های کارتخوان نوین پرداخت از مرز ۵۰۰ هزار نفر گذشت.


تعداد دستگاه های کارتخوان شرکت پرداخت نوین در ایران از مرز ۵۰۰ هزار دستگاه گذشت. این شرکت در حال حاضر خدمات پرداخت الکترونیکی خود را به بیش از ۱۲ بانک ارائه می دهد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، شرکت نوین پرداخت مفتخر است اعلام کند بر اساس داده ها و اطلاعات موجود، تعداد دستگاه های کارتخوان این شرکت از مرز نیم میلیون دستگاه در سراسر کشور فراتر رفته است. این شرکت در حال حاضر خدمات پرداخت الکترونیک خود را به بیش از ۱۲ بانک ارائه می کند و با تمرکز بر افزایش سرعت، ارائه خدمات ایمن و دسترسی آسان به پشتیبانی و همچنین توسعه بخش نرم افزاری خود، تلاش می کند تا شرایط مطلوبی را برای گیرندگان ایجاد کند.

کارتخوان‌های طرح پرداخت جدید دارای قابلیت‌های مختلفی از جمله اتصال به سیستم‌های فروشگاهی مختلف، نرم‌افزار حسابداری، ترازوی دیجیتال و سایر اپلیکیشن‌های فروشگاهی هستند تا فرآیند دریافت خدمات پرداخت الکترونیکی را برای دریافت‌کنندگان راحت‌تر کنند.

متقاضیان دریافت کارتخوان های شرکت پرداخت جدید هم اکنون می توانند در بیش از ۴۵ نمایندگی و دفتر این شرکت در سراسر ایران ثبت نام و تجهیزات کارتخوان را دریافت کنند. همچنین خدمات پشتیبانی این شرکت به صورت ۲۴ ساعته از طریق شماره ۰۲۱۴۸۰۰۶ پاسخگوی سوالات آنها خواهد بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاهلینک کپی شد!