ارائه دهنده اپلیکیشن برتر خدمات ناجا


شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (TOP) با استفاده از توانمندی ها و توانمندی های ارزنده در زمینه نرم افزار و ابزار پذیرش و درگاه های پرداخت الکترونیک ایمن، نسبت به ارائه خدمات آنلاین مرتبط با ارائه خدمات ترافیکی اعم از استعلام، طی مناقصه عمومی به عنوان شرکت رسمی نیروی انتظامی اقدام می نماید. . و برای پرداخت خلافی خودرو، بررسی وضعیت گواهینامه، زیر سوال بردن نمره منفی گواهینامه، بررسی پلاک شخصی (خودرو و موتورسیکلت) و سایر خدمات ناجا، زیر سوال بردن محدودیت خروج و شدت انتخاب شدند. .

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پرشین (TAP)، مصرف کنندگان می توانند از طریق ابر اپلیکیشن برتر و سامانه پرداخت قبوض شرکت bill.pec.ir خدمات مورد نظر خود را دریافت کنند.

توزیع کننده رسمی و قانونی خدمات ناجا

یکی دیگر از قابلیت هایی که تاپ اپ در اختیار کاربران خود قرار می دهد، امکان استعلام با تصاویر ثبت شده دوربین و در نهایت کارت بانکی و پرداخت از طریق کیف پول تاپ اپ است.

در همین راستا، شرکت تجارت الکترونیک پرشین آماده است تا خدمات استعلام در پلتفرم‌ها و کانال‌های توزیع آنلاین کشور شامل اپلیکیشن‌ها، استعلام‌ها و سیستم‌های پرداخت شرکت‌های دارای مجوز مورد نیاز برای ارائه خدمات به شرکت‌ها یا افراد PSP را در اختیار کاربران قرار دهد. فرم توافقنامه موقت

لینک کوتاهلینک کپی شد!