استارباکس 2 منطقه بوفالو را می بندد تا بتواند مجدداً متحد شودبوفالو ، نیویورک (WIVB) – استارباکس ، بزرگترین قهوه خانه در کشور ، دو فروشگاه منطقه بوفالو را تعطیل کرد که کارکنان آنها در تلاش برای تجمع مجدد بودند. اگر آنها موفق می شدند ، اولین نفر در کشور بودند.

استارباکس گفت که دو بسته شدن هیچ ارتباطی با تلاش های اتحاد ندارد. به گفته این شرکت ، یکی قرار است هفته آینده پس از بازسازی افتتاح شود و دیگری به طور نامحدود برای آموزش استفاده می شود. هیچ کارمندی در بازداشت شغلی از دست نداد.

اما کارگران Starbucks معتقدند که تعطیلی بخشی از یک کمپین ضد وحدت است که آنها احساس می کنند Starbucks از چند ماه پیش کشف کرده است که کارکنان – یا “شرکا” ، همانطور که Starbucks به آنها اشاره می کند – با اتحادیه های یونایتد کار می کردند.

کارکنان گفتند که تعطیلی ، مشارکت بین استارباکس و لیتل مندلسون – بزرگترین موسسه حقوقی ضد اتحادیه در ایالات متحده – و هجوم مدیران و مدیران محلی تأیید می کند که افراد برجسته در حال ایجاد اتحاد هستند. میشل آیزن ، دستیار باریستا و دستیار اتحادیه که در فروشگاه Elmwood کار می کند ، می گوید: “این یک پیام بسیار واضح است که آنها تمایلی به آماده سازی ما ندارند.”

سه Starbucks در این منطقه در تلاش هستند تا دوباره متحد شوند. دو نفر دیگر تلاش های ائتلاف خود را برای تمرکز بر تلاش ها در زمینه های دیگر به تعویق انداختند. یکی از مناطق موقتاً بسته هنوز بر وحدت تأکید دارد. در بسیاری از فروشگاه ها ، منبع اتحادیه گفت درصد بالایی از کارگران از اتحادیه حمایت می کنند.

رجی بورخس ، سخنگوی استارباکس ، گفت که بازسازی فروشگاه Elmwood شش ماه پیش برنامه ریزی شده بود و این فروشگاه به زودی بازگشایی می شود. کارکنان با این امر مخالفت نکردند ، اما پرسیدند چرا استارباکس این همه تغییر و نوسازی را در حال حاضر ، در جریان کمپین اتحادیه انجام می دهد ، در حالی که کارکنان سالها از وضعیت فروشگاه شکایت کرده اند.

آیزن گفت که بازسازی ها چندین بار به تعویق افتاده است و “کمی نگران کننده به نظر می رسد” که استارباکس فروشگاه را تعطیل کرد تا بازسازی را تکمیل کند در حالی که این فروشگاه تخصصی “تقریباً 100 unity از وحدت پشتیبانی می کرد.”

بورخس گفت که تعطیلی دیگری پس از “ابراز نگرانی شرکا در مورد وضعیت فروشگاه” ایجاد شد. بورخس با حرکت مرکز به ورزشگاه گفت: “شرکای فروشگاه ساعت ها را تلف نمی کنند و در فروشگاه های دیگر وقت می دهند ، که غیر معمول نیست.”

بورخس گفت: “فروشگاه های آموزشی یکی از رایج ترین ابزارهایی است که ما هنگام کمک به شرکای بازار از آن استفاده می کنیم. قبلا ما در بازارها به عنوان راهی برای آموزش م partnersثر شرکای جدید و سرگرمی شرکایی که ممکن است به کمک بیشتری نیاز داشته باشند ، ایستاده بودیم.”

سخنگوی استارباکس گفت که شرکا در یک فروشگاه متفاوت ، نه فقط در فروشگاههای اصلی خود ، نوبت می گیرند ، بنابراین استارباکس فروشگاه آموزشی را مزاحم نمی داند. بورخس همچنین گفت که کارکنان آموزش ضعیفی را گزارش کرده اند. او گفت: “به همین دلیل ما فروشگاه آموزشی را متوقف کردیم.”

اما آیزن گفت کارگران اتحادیه Starbucks تعطیلی را راهی برای مداخله در تلاش های ائتلاف خود می دانند. آیزن می گوید: “در 11 سال فعالیت من در شرکتی در این زمینه ، هرگز ندیده ام که یک مغازه به دلیل استفاده از آن برای آموزش شرکای جدید بسته شود.” “هیچ منطقی نیست. شما در شرکتی که در مغازه خانه خود نخواهد بود به شریک خود آموزش نخواهید داد. مغازه ها جداگانه راه اندازی شده اند. من فکر می کنم این راهی برای بازرسی متحدان جدید است تا ببینند با حمایت وحدت به کجا می رسند. همچنین راهی است که قبل از رسیدن به مغازه ای که حامیان اتحادیه در آن کار می کنند ، کلمات ضد اتحادیه را در سر خود قرار دهند. “

بیشتر از NEWS10

  • استارباکس 2 منطقه بوفالو را می بندد تا بتواند مجدداً متحد شود
  • ژاکت را نگه دارید: قبض های گرمایش برای پرواز مانند سرمای شدید
  • کلانتری شهرستان فولتون طرح بازنشستگی را برای استخدام و حفظ معاونان پیشنهاد می کند
  • هادسون مردی که متهم به سرقت است
  • پارلمان در حال بررسی موضوع ایمنی سلاح است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید