استان رنسلر بودجه پیشنهادی 2022 را ارائه می دهد و مالیات بر املاک را کاهش می دهداستان رنسلر ، نیویورک (نیوز 10) – استیو مک لاگلین ، مدیر اجرایی شهرستان رنسلر ، بودجه پیشنهادی سال 2022 را منتشر کرد. بودجه پیشنهادی شامل 10 درصد کاهش مالیات بر دارایی است.

کاهش مالیات بر املاک بزرگترین کاهش در تاریخ استان است. مک لاگلین گفت با دارایی های 150 هزار دلار ، مالیات دهندگان املاک بین 77 تا 91 دلار تا سال 2022 یا به طور متوسط ​​84 دلار پس انداز در استان پس انداز خواهند کرد.

بله ، ساکنان ما در موفقیت ما مشارکت خواهند کرد و شاهد کاهش مالیات بر املاک شهرستان خواهند بود. اما من کاهش 10 درصدی تعرفه را به عنوان سرمایه گذاری در آینده نزدیک و مبنایی برای کمک به استان خود برای رفع موانع ناشی از COVID-19 می دانم. “

بودجه پیشنهادی شامل بودجه وزارت راه برای تهیه تجهیزات آسفالت و کامیون های جدید است. مک لاگلین گفت که این اداره در چهار سال گذشته بیش از 165 مایل جاده های استان را بهبود بخشیده است و این بودجه باید ادامه یابد.

این بودجه همچنین شامل بودجه ای برای مراکز برتر در استان است. این شهرستان با مرکز ارشد جدید تروی به توافق رسید. مراکز سالمندی در Rensselaer و Hoosick Falls همچنین می توانند برای مکانهای جدید بودجه دریافت کنند. این استان همچنین در حال بررسی گزینه افتتاح ششمین مرکز بزرگسالان است.

مک لاگلین گفت که این شهرستان هنوز منابع خود را در اختیار ساکنان پوستنکیل قرار می دهد که تحت تأثیر PFOA قرار گرفته اند. این شهرستان بودجه ای را برای پست جدید معاون بهداشت عمومی برای کمک به وضعیت PFOA در بخش بهداشت پیشنهاد می کند.

بودجه در هفته های آینده توسط قانونگذاران شهرستان بررسی می شود.

بیشتر از NEWS10

  • پلیس کلونی در تلاش برای شناسایی این فرد است
  • نینتندو سوییچ در مقابل نینتندو سوییچ OLED: چه؟ آیا ارزش به روز رسانی دارد؟
  • استان رنسلر بودجه پیشنهادی 2022 را ارائه می دهد و مالیات بر املاک را کاهش می دهد
  • 4 نفر در کوهوهس به جرم حمل سلاح گرم و مواد مخدر دستگیر شدند
  • ایالت COVID-19 ایالت نیویورک در 14 اکتبر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید