استودیوی سازنده «Witcher 3» در حال ساخت یک بازی اکشن آنلاین است که داستان آن در ژاپن فئودالی می گذرد.


گروهی از توسعه دهندگان سابق CD Projekt Red در حال کار بر روی یک بازی آنلاین جدید هستند که بازیکنان را به ژاپن فئودال می برد. این هفته، Jakub Ben و Marcin Michalski، بنیانگذاران Dark Passenger، تشکیل استودیوی خود و فراخوان استعدادها را در مجموعه‌ای از توییت‌هایی که توسط PC Gamer مشاهده شد، اعلام کردند. بن و میکالسکی بخشی از تیم هنری بودند که بر روی The Witcher 3 کار کردند و بعداً به قرارداد کار در Cyberpunk 2077 پرداختند.

اولین بازی Dark Passenger هنوز نامی ندارد، اما وب سایت استودیو جزئیاتی در مورد این پروژه ارائه می دهد. بن و میکالسکی می گویند که می خواهند یک بازی چند نفره آنلاین با پشتیبانی از بازی رقابتی و مشارکتی ایجاد کنند. آنها این عنوان را به عنوان عناصری از بازی هایی مانند Titanfall و Absolver توصیف می کنند. سیستم سرعت ما به بازیکنان این امکان را می دهد [شخصیت‌های] کارهای باورنکردنی مانند دویدن از روی تیرهای شلیک شده توسط بازیکنان دیگر، بالا رفتن سریع از سطوح شیب دار با استفاده از پنجه های شوکو یا استفاده از نیزه های تیر مانند برای پرش از روی موانع انجام دهید. استودیو گفت. شرکت در مبارزات نزدیک به همان اندازه به مهارت و مهارت نیاز دارد که استراتژی و همکاری نزدیک با هم تیمی ها.

خبر این تشکیل پس از آن منتشر شد که کنراد تومازکیویچ، رئیس سابق CDPR در اوایل سال جاری اعلام کرد که استودیویی به نام Rebel Wolves ایجاد خواهد کرد. او گفت که تیمش اولین پروژه خود را که یک بازی نقش آفرینی فانتزی تاریک ساخته شده بر روی Unreal Engine 5 است، در سال ۲۰۲۵ منتشر خواهد کرد. پس از کارگردانی فیلم تحسین شده The Witcher 3 و مشارکت در Cyberpunk 2077، توماشکیویچ در ماه می ۲۰۲۱ در میان اتهامات مطرح شده، CDPR را ترک کرد. قبل از جدایی او از همکاران آزار دیده، مشخص شد که کار بر روی Cyberpunk شامل یک دوره طولانی و بی رحمانه دشوار برای بسیاری از توسعه دهندگان است.

همانطور که PC Gamer اشاره می کند، صفحه مشاغل Dark Passenger به برخی از انتقادات CDPR می پردازد. ما یک محیط غیر مغرضانه بر اساس مدارا، حمایت و درک ایجاد می کنیم. ما نیازهای فردی را به اندازه انتظارات جمعی جدی می گیریم.” ما مزایای کامل، مراقبت های پزشکی خصوصی و اضافه کاری را ارائه می دهیم. با تاکید بر تعادل بین کار و زندگی، ساعات کاری و تعطیلات انعطاف پذیری را ارائه می دهیم. زمانی که می توانید انتظار داشته باشید اولین بازی استودیو را بازی کنید، Dark Passenger تاریخ انتشار را اعلام نکرده است.