اسناد ورمونت تب بالا و دوقطبی COVID را جذب می کندMONTPELIER ، Vt. (WFFF) – مقامات بهداشتی در ورمونت یک توپ شیشه ای برای پیش بینی فصل آنفولانزای امسال ندارند. آنها می گویند این فقط یک موضوع زمان است ، اما کلمه “twindemic” در رادار آنها قرار دارد ، زیرا COVID هنوز گسترده است و این دو بیماری ممکن است به هم برخورد کنند.

دکتر تیم لاهی ، متخصص بیماری های عفونی در UVM می گوید: “ما فکر می کنیم که کاهش استفاده از ماسک ممکن است امسال زمینه را برای بیشتر آنفولانزا نسبت به سال گذشته باز کند.”

دکتر لاهی می گوید بر هیچ کس پوشیده نیست که چند ورمونتری از ماسک استفاده می کنند. سال گذشته در این زمان ، دستورهای ماسکری در حال اجرا بود و قرار واکسیناسیون در پیش نبود. لاهی معتقد است از آنجا که اقدامات ایمنی بالا بود ، فعالیت آنفلوانزا پایین بود.

دکتر لاهی گفت: “سال گذشته ، به عنوان پزشک بیماری های عفونی ، من حتی یک مورد آنفولانزا ندیدم.” ما فکر می کنیم این یک تجربه جهانی است ، زیرا بسیاری از مردم از ماسک استفاده می کردند و فاصله های اجتماعی را رعایت می کردند که آنفلوانزا همزمان با جلوگیری از COVID-19 رخ نداد. “

دکتر می افزاید که ورمونترز به دلیل فقدان آنفولانزای سال گذشته هیچ مصونیتی ایجاد نکرده است. اما چی؟ آیا در صورت در نظر گرفتن دوز واکسن COVID یا به دلیل مکمل ، دریافت واکسن آنفولانزا ایمن است؟ دکتر مارک لوین ، کمیسر بهداشت ورمونت می گوید.

لوین گفت: “اتصال آنها به یکدیگر مزیت خرید یک کانال را دارد و اگر تصمیم به تعویق آن گرفتید ، می توانید آن را فراموش کنید.” اکتبر زمانی است که ما دوست داریم همه به آنفولانزا مبتلا شوند. “

لوین می گوید که عکسبرداری امسال در برابر دو نوع آنفولانزای A و آنفولانزای B. محافظت می کند. او همچنین برای تماشای فصل آنفولانزای استرالیا به دنیای جنوب مراجعه کرده است. آمد و رفت ، چون زمانه تغییر کرده است. وی گفت: “آنها امسال آنفولانزای زیادی نداشتند که شنیدن آن برای من کمی آرامش بخش بود.”

بیشتر از NEWS10

  • میپل هیل شکست می خورد و برنده نیمه نهایی کنفرانس پاتروون می شود
  • به نظر می رسد گیلدرلند اولین باخت خود را به شاکر می دهد
  • هاکی استادیوم شنندهووا در یک شب بزرگ ، گیلدرلند را می برد
  • زوج کوبلسکیل متهم هستند که پسرش را به خطر انداخته اند
  • Mohonasen از نیمه دوم افزایش می دهد تا برنده نیمه نهایی شورای مستعمرات شود

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید