اسکات از نافرمانی از الزامات مقام جعلی در مواقع افزایش موارد یاد می کند


MONTPELIER ، Vt (WFFF) – در هفته گذشته ، پویایی ورمونت برای تبلیغ COVID کاهش یافته است زیرا بخش هایی از نیو انگلند و بخش های بزرگ ایالات متحده همچنان در حال پیشرفت هستند.

تعداد موارد ابتلا در هفت روز گذشته 26 درصد افزایش یافته است و میزان بستری شدن در بیمارستان به سطحی رسیده است که دولت از زمستان تاکنون شاهد آن نبوده است. تا روز سه شنبه ، 49 نفر در بیمارستان بستری بودند. چهار مرگ دیگر نیز گزارش شده است.

فرماندار فیل اسکات گفت: “از لحاظ تئوری ، من می گویم که واکسن به اندازه ای که انتظار داشتیم در جلوگیری از مرگ و میرها موثر نبود.” از ماه مه تا ژوئیه ، 11 ورمونتر بر اثر COVID جان خود را از دست دادند. از آگوست تا 12 اکتبر ، 79 نفر کشته شده اند.

این تحول منجر به فراخوان جدیدی برای بازگشت سفارش ماسكر شد. در ماه های اخیر ، اسکات گفت که داده ها از محدودیت های جدید پشتیبانی نمی کند. وی در پیشنهاد خود برای مخفی شدن در محیط داخلی مردم ثابت قدم بوده است ، اما تمایلی به اعلام مجدد وضعیت فوق العاده ندارد. او روز سه شنبه افزود که مقامات می توانند مانند بحران سال گذشته در بحران کنونی فعال باشند.

اسکات گفت: “اگر واکسینه نشده اید و در خانه هستید ، باید ماسک بزنید.” “حالا ، من فکر نمی کنم گفتن یا سفارش من باعث شود که یک نفر لباسی بپوشد که نمی خواهد ماسک بزند. اعدام یک چالش است. اطاعت یک چالش است.”

علیرغم اقتصاد بازگشایی شده که در آن ورمونت از مزایای خود در فصل گردشگری فصل بالا استفاده می کند ، به نظر می رسد مشکوک نیست که میزان فعلی موارد ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ ها باعث تزریق نسخه شود. اسکات گفت: “اقتصاد هنوز در حال حرکت است ، ما در حال رسیدگی به موارد و بستری شدن در بیمارستان هستیم و فقط باید روندها را پیگیری کنیم.”

دکتر مارک لوین ، کمیسر بهداشت گفت: “اگر ما به طور کامل زندانی بودیم ، از مرگ جلوگیری می کردیم. به هیچ وجه س questionالی وجود ندارد.” “حبس کامل برای تعداد زیادی از مردم – نگران ورمونت نباشید ، اما در هر نقطه از کشور – توسط بسیاری تحمل می شود.”

همانطور که مشخص است ، برخی از والدین ورمونت در مورد نظارت بر پروتکل ها در مدارس بیقراری کرده اند. متأسفانه فرماندار اسکات و دان فرانس وزیر آموزش و پرورش گفتند که کارکنان آنجا مورد ناامیدی قرار گرفته اند. وزیر امور خارجه فرانسه گفت: “یک پرستار به من گفت که دلیل ثبت نام آنها به عنوان پرستار نیست ، بلکه آنها با والدین خود بر سر نیاز به دعوا بحث می کنند.”

اسکات گفت: “من می خواهم به همه یادآوری کنم که آنها فقط کار خود را در شرایط و شرایط سخت انجام می دهند.” “لطفا توجه داشته باشید ، این برای هیچ کس آسان نیست.”

فرانسوی گفت که هفته گذشته را با مناطق مدرسه ای و انجمن پرستاران مدرسه در زمینه تعدادی از چالش های تحقیقاتی ناشی از سیستم تست جدید مدرسه گذرانده است. وی گفت در حالی که هنوز راه حل ساده ای وجود ندارد ، اما امیدوار است آژانس آموزش و پرورش بتواند فشار را برای تماس و استخدام کارکنان مدرسه در اختیار داشته باشد تا زمان بیشتری برای آزمایش وجود داشته باشد.

مرگ و میر ماهانه COVID-19 در ورمونت (بخش بهداشت ورمونت)
موارد جدید ورمونت برای COVID-19 (وزارت بهداشت ورمونت

بیشتر از NEWS10

  • شخصی خیابان لیوینگستون در آلبانی را سرنگون کرد
  • میپل هیل شکست می خورد و برنده نیمه نهایی کنفرانس پاتروون می شود
  • به نظر می رسد گیلدرلند اولین باخت خود را به شاکر می دهد
  • هاکی استادیوم شنندهووا در یک شب بزرگ ، گیلدرلند را می برد
  • زوج کوبلسکیل متهم هستند که پسرش را به خطر انداخته اند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید