افتتاحیه جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در نهاوند – تئاتر آنلاین


حمدان- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهابند گفت: مراسم افتتاحیه بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان استان حمدان در شهرستان نهابند برگزار شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، امیر بحیرایی در جمع خبرنگاران افزود: مراسم شادی ویژه کودکان و نوجوانان با هدف به حداقل رساندن آسیب های اجتماعی با حضور گروه نمایش تئاتر هنر نهاوند برگزار شد.

وی با بیان اینکه در ایام جشنواره در سطح شهرستان برنامه های متنوعی در فضایی شاد و خاص برای کودکان برگزار می شود، گفت: ویژه برنامه شادی برای کودکان و شنبه و چهارشنبه ساعت ۱۰ نمایش موزیکال و شاد خواهیم داشت. و ۱۱ صبح

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند گفت: علاوه بر جشنواره اصلی در شهرستان، برنامه های خوب و شاد مناسب برای کودکان برگزار می شود.

وی ادامه داد: هدف از اجرای این برنامه ها ایجاد نشاط و شادابی، امید آفرینی و کاهش آسیب های اجتماعی کودکان و نوجوانان و خانواده های آنان است.

ناشنوایان خاطرنشان کرد: با هماهنگی نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد و بهزیستی و سایر نهادها در نظر داریم برنامه های شاد و متنوعی را برای اقشار ضعیف به صورت رایگان اجرا کنیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند گفت: به من نشان دهید تأتر کودکان و نوجوانان در محیطی مفرح حضور خواهند داشت.از شهروندان تقاضا داریم کودکان را برای تماشای این برنامه به محل فرهنگی هنری اداره ارشاد نهاوند بیاورند.

ناشنوایان به مناسبت هفتم تیرماه سالروز شهادت آیت الله محمدعلی حیدری گفتند:

وی افزود: شهید آیت الله حیدری از شهدای بزرگ استان و کشور است و باید برنامه ویژه ای داشت. غذا شان دولت باید با سازماندهی این شخصیت بزرگ به عنوان یک رویداد تاریخی در سراسر کشور توسعه یابد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهابهند گفت: روز سه شنبه ۷ تیرماه با حضور آیت الله محسن اراکی از اعضای خبرگان رهبری و با مداحی صادق آهنگران مراسم مهمی در نهابند برگزار شده است. امیدواریم که خوب باشد.