افزایش امنیت اجتماعی: پول بیشتری در راه است برای سالمندانچارلستون ، W.Va. (WOWK) – میلیون ها آمریکایی از تامین اجتماعی به زودی پول بیشتری در جیب خود خواهند داشت. بازنشستگان تا سال 2022 سود 5.9 درصدی دریافت خواهند کرد. این گران ترین تنظیم زندگی برای تقریبا 40 سال است.

افزایش سود ناشی از تورم است. قیمت اقلامی مانند غذا و گاز بسیار بالاست و مسائل مربوط به عرضه همچنان هزینه کالاها را افزایش می دهد.

بر اساس برآوردهای روز چهارشنبه از اداره تامین اجتماعی ، هزینه های زندگی (یا COLA ، که معمولاً نامیده می شود) معادل 92 دلار در ماه برای متوسط ​​کارمند بازنشسته است. این یک شکست ناگهانی از تثبیت تورم پایین است که به طور متوسط ​​هزینه زندگی را فقط 1.65 درصد در سال در 10 سال گذشته تعدیل کرده است.

علی رغم افزایش ، متوسط ​​پرداختی تامین اجتماعی برای کارمند بازنشسته سال آینده 1657 دلار در ماه خواهد بود. مزایای یک شریک معمولی با 154 دلار افزایش می یابد و به 2753 دلار در ماه می رسد.

تام هانتر ، مدیر ایالت AARP ویرجینیای غربی گفت: “هر کمکی که بتوانیم ارائه دهیم ، به ویژه برای کسانی که با درآمد دائمی زندگی می کنند ، در این زمان بسیار مهم است.”

تأمین اجتماعی از هر پنج آمریکایی در سراسر این کشور ، تقریباً 70 میلیون نفر را تحت تأثیر قرار می دهد.

حدود نیمی از سالمندان در خانوارهایی زندگی می کنند که مزایای تأمین اجتماعی حداقل 50 درصد درآمد آنها را شامل می شود و یک چهارم آنها برای تمام یا تقریباً تمام درآمد خود به پرداخت ماهانه خود متکی هستند. برای این گروه آخر ، COLA می تواند در آنچه می تواند روی میز بگذارد تفاوت ایجاد کند.

هانتر گفت: “ما از سیاست گذاران می خواهیم که برای اطمینان از یک راه حل طولانی مدت و پایدار امنیت اجتماعی همکاری کنند.”

افزایش پرداخت به ذینفعان SSI در 30 دسامبر 2021 آغاز می شود.

آسوشیتدپرس به این گزارش کمک کرد.

بیشتر از NEWS10

  • پلیس ایالت برای یافتن گابریل دومور به کمک نیاز دارد
  • Taco Bell یک مورد منوی مورد علاقه را برمی گرداند
  • افزایش امنیت اجتماعی: پول بیشتری در راه است برای سالمندان
  • شخصی خیابان لیوینگستون در آلبانی را سرنگون کرد
  • میپل هیل شکست می خورد و برنده نیمه نهایی کنفرانس پاتروون می شود

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید