افزایش جایزه جشنواره اصناف تجارت بانک تجارت


تعداد جوایز کمک هزینه سفر هیجان انگیز این جشنواره با تایید مشتریان و اصناف جشنواره بزرگ بانک تجارت از ۳ به ۱۰ جایزه ویژه اصناف افزایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، جشنواره بزرگ بانک تجارت با ۱۰ جایزه مهیج کمک هزینه سفر و هزاران هدیه ارزشمند دیگر از اوایل تیرماه تا شهریور ۱۴۰۱ ویژه مشتریان اصناف و کارکنان بانک ها در حال برگزاری است. جوایز در سراسر کشور

مشتریان دپارتمان اصناف برای شرکت در قرعه کشی برای جایزه ویژه یک سفر هیجان انگیز باید حداقل ۱۰۰۰ امتیاز و برای سایر جوایز ارزشمند این جشنواره حداقل ۲۰۰ امتیاز کسب کنند.

۱۰ امتیاز برای افتتاح حساب، ۲۰ امتیاز برای حداقل ۱۰ تراکنش کارتخوان فروشگاهی در ماه، ۲۰ امتیاز برای حداقل پنج تراکنش بانک موبایل و ۵ تراکنش اینترنتی بانک، ۱۰ امتیاز در ماه، ۳۰ امتیاز برای مشتریان دسته چک، ۲ امتیاز برای هر ۱ میلیون میانگین ریال موجودی حساب و فروشگاه خرید دستگاه کارتخوان به ازای هر تراکنش پنج میلیون ریالی یک امتیاز برای مشتریان در نظر گرفته می شود.

واحدهای صنفی فعال در تمامی گروه های تولیدی، توزیعی و خدماتی کشور و رده های مختلف آنها که از مشتریان بانک تجارت محسوب می شوند، می توانند با افزایش امتیاز از طریق روش های فوق شانس خود را برای بهره مندی از این جایزه جشن افزایش دهند. .

مشتریان بانک و همکاران می توانند برای اطلاع از جزئیات طرح به وب سایت بانک تجارت مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز تماس مشتریان بانک به شماره ۱۵۵۴ و مرکز تماس با مشتریان ایران کیش با شماره ۱۶۶۸ تماس بگیرند.

منبع: بانک تجارت

لینک کوتاهلینک کپی شد!