افزایش حضور Ebury در سرمایه گذاری های جایگزین


نیلوفر ادیبانیا; از جمله مهمترین اخبار حوزه فناوری مالی امروز ۹ سپتامبر، همکاری Thunes با Alipay+ و تلاش Ebury برای پاسخگویی به خواسته های بانکداری سنتی است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، مهمترین عناوین اخبار فناوری مالی جهان در ۹ سپتامبر ۱۴۰۱ را در این گزارش می خوانید.

تغییر و توسعه در Ranqx

Ranqx، پلتفرم وام دیجیتال SMB، امروز اعلام کرد که JPMorgan Chase & Co را خریداری کرده است. مدیر عامل سابق و خزانه دار، جان هورنر را به عنوان رئیس خود منصوب کرده است.

انتصاب جان هورنر، بانکدار بازنشسته نیویورکی به عنوان مدیر و رئیس Ranqx یک پیشرفت بزرگ برای متخصص فین تک است.

پشتیبانی thuns با خوشحال باش+

Thunes، یک شرکت پرداخت‌های فرامرزی جهانی، امروز همکاری خود را با Alipay+ برای انجام پرداخت‌های مرزی و بازاریابی با پشتیبانی Ant Group اعلام کرد.

بازرگانانی که با Thunes کار می کنند می توانند به مشتریان آنلاین در بازارهای آسیایی خدمات رسانی کنند و از پرداخت های کیف پول موبایلی استفاده کنند.

علاوه بر این، مصرف‌کنندگان می‌توانند از کیف پول تلفن همراه مربوطه خود برای پرداخت هزینه‌های خرید در فروشگاه در اروپا با استفاده از یک برنامه تلفن همراه نقطه‌فروش اختصاصی که از پرداخت‌های کد QR پشتیبانی می‌کند، استفاده کنند.

افزایش حضور ابوری در سرمایه گذاری های جایگزین

Ebury، یکی از بزرگترین فین‌تک‌های اروپا و فعال‌کننده تراکنش‌های مالی، حضور خود را در بخش سرمایه‌گذاری جایگزین افزایش می‌دهد تا به تقاضای فزاینده برای خدمات بهتر و متمرکزتر به عنوان جایگزینی برای ارائه‌دهندگان بانکداری سنتی پاسخ دهد.

این کشور با استخدام کارشناسان جدید در زمینه سرمایه گذاری بانکداری جایگزین و همکاری با کشورهای مختلف برای حمایت از طرح های جاه طلبانه، سرمایه گذاری قابل توجهی در ارائه خود کرده است.

تحولات در ساده

Zimpler، یک شرکت فین‌تک پیشرو متولد سوئد، در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که Katarina Bond را به عنوان رئیس هیئت مدیره جدید و Niklas Kollerstad را به عنوان مدیر ارشد توسعه منصوب کرده است.

باند جانشین پائو نیلسن خواهد شد که به عنوان عضو هیئت مدیره باقی خواهد ماند.

تحولات در عددی

Numerix، پیشرو در فناوری مدیریت ریسک بازارهای سرمایه، امروز اعلام کرد که توسط Genstar Capital، یک شرکت سهام خصوصی پیشرو با تمرکز بر سرمایه گذاری در خدمات مالی هدفمند، مراقبت های بهداشتی، صنعتی و صنایع نرم افزاری خریداری شده است.

مترجم: نیلوفر ادیبانیا