اقدام جنجالی مربی علیه کی روس سرمربی تیم ملی به فکر تغییر تیم ملی!


به گزارش سناپرس، موضوع حاشیه سازی بازیکنان و مربیان لیگ برتری به وضعیتی باورنکردنی رسیده است.

می خواستیم بنویسیم «وقتی شورش را فرو نشاندند»، دیدیم مدت هاست که شورش ادامه دارد. به نظر می رسد هر چند روز یک بار باید بهانه ای جدید برای نام بردن از افرادی که آبروی این و آن را به حراج می گذارند و داستان ها و سناریوهای عجیب و غریب می سازند، بیاوریم. قربانی جدید این ماجرا رضا دقانی است. سلیمان بازیکن نفت مسجد که ویدئوی خود را منتشر کرده است، پس از زدن ضربه پنالتی یورگن لوکادیا خوشحال است. به این ترتیب جدیدترین رسوایی تبانی در فوتبال ایران نصیب مردی شد که نه تنها مقابل پرسپولیس مرتکب اشتباه شدیدی شد، بلکه به تک گل این تیم پاس گل داد و البته یک بار هم به خوبی تیرک دروازه حریف را به هم زد. خدا را شکر دقانی سازماندهی کرده بود وگرنه مخالفان نمی دانستند چه بلایی سرشان آمده است!

قبلاً مثلاً وقتی مهدی تارتار، مجتبی حسینی یا علیرضا منصوریان و امیر کلانوی مقابل پرسپولیس و استقلال شکست خوردند، این مزخرفات را انجام می دادند. الان الحمدلله مرزهای سرزنش تغییر کرده و به جایی رسیده است که حتی ورزشکاران موفق هم زیر سوال می روند و برچسب کم کاری می زنند. مشخص است که دقانی بعد از گل پنالتی پرسپولیس از اینکه دروازه بان تیمش به سمت توپ رفت و فقط چند سانتی متر برای مهار آن فاصله داشت عصبانی شده بود اما مغز کوچک زنگ زده اش او را تشویق می کند. حالا بگذریم که دقانی به پرسپولیس واگذار کرد، به اشتباه یک پاس به روی دروازه فرستاد و توپ را به گل انداخت (!) حالا چرا خوشحالی خود را از پنالتی شدن حریف علنی می کند؟ آیا این به این معناست که مثلاً فردی با این شرایط نداند که از درون لذت می برد و در رفتار خود هیچ گونه ظاهری ندارد؟

کشاورز نه نفر اول است و نه آخرین نفر. این داستان زشت و این چرخه فزاینده نفرت و اتهام هر روز قربانیان جدیدی می گیرد. به یاد داشته باشید که امروز با توجه به احساسات رنگارنگ خود از چنین سوء استفاده کنندگان بی اساس حمایت می کنید، فردا باید موج سیاه جدیدی را علیه تیم خود و بازیکنان مورد علاقه خود تحمل کنید. خیلی زشت و کثیف