ال‌جی ظاهرا روی رشد نمایشگر تاشوی OLED مک‌بوک جدید کار می‌تنبل


با توجه به مک بوک ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار کردن زیرین آنها بیش از حد می شنویم. به نظر می رسد مانند است کوپرتینویی ها می خواهند مک بوک تاشو را در بلند مدت ای ۹ چندان در اطراف در دسترس بودن کنند. مشاوره تبدیل می شود ال جی در حال مونتاژ منصفانه نمایشگر OLED برای مک بوک تاشو را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی آی پد تاشو است.

مک بوک تاشو تعدادی از وقت پیش حاضر ها را ظاهر شد کردیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیدیم چه مفهوم جالبی بود. اگر زمانی این مک بوک به بازار بیاید، در واقع فوق العاده جالب را انتخاب کنید و انتخاب کنید در واقع جالب {خواهد بود} پرهزینه {خواهد بود}. اکنون گزارش هایی موجود است کدام ممکن است آرم می دهد همکاری اپل با ال جی برای مونتاژ صفحه کامپیوتر تاشو OLED این مک بوک است.

نوت بوک را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوت بوک تاشو اچ پی

صفحه نمایش مک بوک تاشو

گزارش جدیدی چاپ شده شده است کدام ممکن است بر مقدمه آن ال جی در حال کار بر روی صفحه کامپیوتر تاشو است کامپیوتر لپ تاپ جدید اچ پی او هست. ال جی چندی پیش در نمایشگاه CES 2022 صفحه کامپیوتر ۱۷ اینچی تاشو کشف کردن. مشاوره تبدیل می شود کدام ممکن است HP اولین خریدار این حاضر {خواهد بود}. به همین دلیل بالقوه است اولین محصول با این صفحه کامپیوتر باشد اواخر امسال بدیهی ممکن است. شایان اشاره کردن است کدام ممکن است ال‌جی قبلاً صفحه کامپیوتر لپ‌تاپ لنوو ThinPad X1 Fold را راه اندازی شد کرده بود.

این بالا ماجرا نیست؛ از با خریدار بزرگتری قابل مقایسه با آن امکان پذیر است منصفانه سیب علاوه بر این همکاری کنید. ال‌جی احتمالاً پنل جدیدی را روی مک بوک تاشو را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمالاً منصفانه پنل جدید حاضر خواهد کرد آی پد تاشو استفاده می تنبل. این به تصویر کشیدن احتمالاً اجتناب کرده اند شیشه a فوق العاده نازک UTG ما استفاده خواهیم کرد.

در مورد پیش سوراخ بینی ها، این احتمالات وجود دارد کدام ممکن است اپل در سال بلند مدت {خواهد بود} اولین گوشی تاشو شخصی را راه اندازی شد می تنبل. برخی دارایی ها اعلام کردن کردند کدام ممکن است این تجهیزات تاشو اجتناب کرده اند قلم مخصوص نیز پشتیبانی خواهد کرد.

مهم اینجا است کدام ممکن است اپل کاملاً کمی اکثریت اینها تخته می خواست است. به همین دلیل، مانیتورهای ال جی باید در این زمان طراحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رشد داده شوند توسعه برای تعمیر نیازهای اپل دانش بیشتری کسب کنید. بالقوه است بیش اجتناب کرده اند حد پیش بینی اندازه بکشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید MacBook را انتخاب کنید و انتخاب کنید iPad تاشو راه اندازی شد شود سال ۲۰۲۵ به تعویق افتاد.

تذکر خواهید کرد با توجه به امکان همکاری ال‌جی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اپل در مک بوک تاشو چیست؟



ب
۹۴