الیزابت اسمارت: دیگران مانند گابی پتیتو “شایسته یافتن همه چیز هستند”


(KTVX) – در سال 2002 ، دختری در یوتا توجه هزاران نفر را در سطح ملی جلب کرد. الیزابت اسمارت ، فقط 14 ساله در آن زمان ، از اتاق خواب خود در سالت لیک سیتی ربوده شد و 9 ماه در اسارت بود تا اینکه در سندی ، یوتا پیدا شد. اسیران وی دستگیر و محکوم شدند.

اسمارت اکنون از حمایت از کودکان حمایت می کند و بر بنیادی به نام او نظارت می کند که هدف آن “ایجاد امید و پایان دادن به سوءاستفاده جنسی و استثمار از طریق پیشگیری ، بازیابی و حمایت” است. او به تازگی در مورد پرونده گابی پتیتو صحبت کرده است.

گزارش شد که پتیتو در اوایل ماه سپتامبر پس از چندین ماه گذراندن جاده با دوست دخترش ، برایان لاندری ، مفقود شده بود. هشت روز پس از ناپدید شدن ، پتیتو در وایومینگ مرده پیدا شد. پزشکی قانونی اخیراً فاش کرد که علت مرگ وی گلودرد است. مقامات هنوز در جستجوی لاندری هستند که تنها فردی است که به پرونده وی علاقه مند شده است.

اسمارت در صفحه فیس بوک خود به جادا پینکت اسمیت و آدرین بانفیلد نوریس گفت: “من زنده بودم. من به خانه آمدم.” “[Gabby’s story] متاسفانه اینطور به پایان نرسید اما دانستن اینکه در آن طرف بودن چگونه است و احتمال اینکه چه اتفاقی ممکن است بیفتد و چه چیزی می تواند منجر به آخرالزمان شود و شاید درک بسیاری از احساسات او ، دلگرم کننده است. “

اسمارت گفت بدترین قسمت برای والدینش در زمان ناپدید شدن او “ندانستن” آیا او زنده است. او با استناد به درخواست ربوده کننده اش ، اظهار می دارد که اگر به او تجاوز کرده و او را بکشد ، “باید این کار را در نزدیکی خانه من انجام دهد زیرا برای من مهم بود که والدینم جسد مرا پیدا کنند و بدانند که من فرار نکرده ام.”

اسمارت به پینکت اسمیت و بانفیلد نوریس می گوید: “وقتی به گبی پتیتو فکر می کنم ، وقتی به همه قربانیان دیگر فکر می کنم ، احساس می کنم آنها هنوز مستحق یافتن همه چیز هستند تا داستانهای آنها نیز به پایان برسد.” در یک نقطه ، بانفیلد نوریس مجبور شد برای تمرکز حواس خود را استراحت دهد در حالی که اسمارت داستان خود را بیان می کند.

  • نیکول اشمیت

با پیشرفت قسمت ، عکس ها و اطلاعات مربوط به دیگر افراد مفقود شده از سراسر کشور بر روی صفحه ظاهر می شود. پینکت اسمیت از تلاش های اسمارت برای آگاهی بخشی به افرادی در “جوامع حاشیه نشین که نمی توانند به اندازه شما یا گابی روزنامه نگاران دریافت کنند” قدردانی کرد.

پینکت اسمیت می گوید: “من معتقدم که هر فرد مستحق این تمرکز بر از دست دادن است.” اسمارت می افزاید: “آیا آنها لیاقت کمتری دارند؟ آیا به دلیل رفتن آنها یک سوراخ کوچک باقی مانده است؟ نه ، این شخص دیگری است.”

قسمت هوشمند اندکی پس از آن اتفاق افتاد که جو پتیتو ، پدر گبی ، از همه خواست “به همان میزان آگاهی بالا” را به سایر افرادی که مواردی را که پتیتو دریافت کرده بود از دست داده اند ، ارائه دهند. پینکت اسمیت از تماس وی قدردانی کرد و گفت که او فکر می کند این یک “پیام بسیار قدرتمند” است و “از قدرت ، شجاعت ، شفقت آنها برای فکر کردن در مورد دیگران که در حال تجربه یک چیز هستند” قدردانی کرد.

در آن دوره ، لورا کوتس ، دادستان سابق فدرال ، به میز پیوست. او به دیگران گفت: “قلب من شکسته است که فکر کنم چند نفر ، چند کودک ، تعجب می کنند ، آیا کافی است کسی مرا پیدا کند؟”

بیشتر از NEWS10

  • الیزابت اسمارت: دیگران مانند گابی پتیتو “شایسته یافتن همه چیز هستند”
  • در وسط س ،ال ، North Country ، نفس ورمونت در مورد بازگشایی مرز “بسیار مریض” است
  • SUNY: 99.5٪ از دانش آموزان واکسینه شده اند در برابر COVID
  • کمبود مداوم خدمه اتوبوس که منجر به ناامیدی والدین و کودکان مضطرب می شود
  • عذرخواهی نیویورک به دلیل مرگ ناشی از کرونا در خانه های سالمندان پس از “19 ماه انتظار”

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید