امروز تتر nfts بخرید و بعداً از طریق سرویس BNPL پرداخت کنید


برای کسانی که مشتاق دریافت گواهی اصالت برای URL هایی هستند که به تصاویر میمون های زشت یا سایر نمادهای محبوب غیرقابل تغییر اشاره می کنند، یک سرویس Buy Now, Pay Later (BNPL) وجود دارد که می توانند از آن برای تامین مالی خرید خود استفاده کنند. پیشنهاد تیلور با برخی از مجموعه های NFT قابل توجه مانند Board App Yacht Club، Mutant App Yacht Club و Adidas Originals: Into the Metavers کار می کند. این برنامه بر روی یک بلاک چین چند ضلعی اجرا می شود و یک نام بسیار عالی دارد: Ape Now, Pay Later.

رایان بیرکن، بنیانگذار و مدیر عامل تیلور، به Decrypt می گوید: «خرید NFT یکی از اصلی ترین کارهایی است که مصرف کنندگان Web3 می خواهند در حال حاضر انجام دهند. “اکنون بخرید، پرداخت بعداً بیهوده است.” در این مرحله، کار کمی لازم نیست.

مانند سایر خدمات BNPL، Tether به پیش پرداخت نیاز دارد. هنگامی که شخصی مسابقه NFT مورد نظر خود را در بازار OpenSea می بیند، می تواند از سرویس Taylor برای اعلام قصد خود برای خرید آن استفاده کند. این شخص در ابتدا باید بین ۲۵ تا ۵۰ درصد از ارزش NFT را افزایش دهد. پلتفرم تیلور سعی می کند آنها را با کاربر دیگری با وام دهنده مطابقت دهد.

اگر وام دهنده این پیشنهاد را بپذیرد، ارز دیجیتال باقیمانده مورد نیاز برای خرید NFT از OpenSea را منتقل می کند. سپس NFT در یک کیف پول امانی قرار می گیرد. اگر خریدار وام را به موقع پرداخت کند، NFT دریافت می کند. در غیر این صورت، وام دهنده می تواند NFT را مطالبه کند و در صورت تمایل آن را بفروشد. وام دهندگان همچنین می توانند نرخ بهره را برای بازپرداخت تعیین کنند.

با توجه به نوسانات بازار ارزهای دیجیتال و وضعیت اقتصاد جهانی، خرید NFT از طریق خدمات BNPL ایده بدی به نظر می رسد. البته قیمت ارزهای رمزنگاری شده در ماه های اخیر کاهش یافته است (که نقش عمده ای در از دست دادن مبالغ قابل توجهی برای قربانیان هک X-Infinity داشته است) اما احتمال بازگشت آنها وجود دارد. ناگهان، آن پرداخت های BNPL می تواند بسیار گران باشد. خریداران فقط ۹۰ روز فرصت دارند تا بازپرداخت را صادر کنند.

بازار NFT نیز به نقطه پایینی رسیده است. بلومبرگ خاطرنشان می کند که قیمت پایه برنامه هیئت مدیره باشگاه قایق بادبانی NFT حدود ۹۰ اتریوم (حدود ۱۱۰۰۰۰ دلار در زمان نگارش) بود. این میزان از اردیبهشت تا کنون حدود ۴۰ درصد کاهش داشته است.