امید به زندگی در شهرستان کلمبیا به طور کامل بالغ بر 60 سال استکوپیک ، نیویورک (نیوز 10) – Camphill Village یک جامعه پر جنب و جوش است که در شهرستان کلمبیا با ارائه دهندگان خدمات و افراد دارای معلولیت رشدی زندگی می کند که با هم زندگی می کنند ، کار می کنند و رشد می کنند. امسال آنها 60 سالگی خود را جشن می گیرند.

“ما جایگزینی برای زندگی در خارج از روستا شده ایم. آنها با هم دوست می شوند ، رو در رو ملاقات می کنند ، با هم غذا می خورند ، زندگی مشترک خود را به اشتراک می گذارند ، بنابراین من فکر می کنم آنچه در اینجا پیدا می کنند چیزی است که از بیرون گم شده است. “

بخش بزرگی از جمعیت کامفیل را جوانان تشکیل می دهند که به دنبال جایگزین هایی برای کار هستند و به عنوان داوطلب بلند مدت یا کوتاه مدت ثبت نام کرده اند.

Keenan Blough گفت: “ما با افراد دارای نیازهای ویژه زندگی می کنیم و از آنها در شرایط زندگی حمایت می کنیم ، ما معمولا شام را با هم می خوریم ، آنها را در اجتماع قرار می دهیم ، به آنها کمک می کنیم دوش بگیرند ، در صورت نیاز دوش بگیرند. انجام این کار فوق العاده است.” ، داوطلب جدید موقت در کامفیل.

همه روستاییان با هم یاد می گیرند که در توسعه کامفیل سهیم باشند.

در حالی که می توانید در روستا به فناوری دسترسی داشته باشید ، روستاییان تشویق می شوند که رو در رو و نه صفحه به صفحه ارتباط برقرار کنند.

جنبش کافور در سال 1939 به عنوان راهی برای بهبود نحوه رفتار جامعه با افراد دارای نیازهای ویژه معرفی شد. در سال 1961 ، جنبش به عنوان اولین و بزرگترین اردوگاه در این کشور در کوپیک به ایالات متحده سفر کرد.

بیشتر از NEWS10

  • امید به زندگی در شهرستان کلمبیا به طور کامل بالغ بر 60 سال است
  • تعداد “وحشتناک” اسلحه ای که توسط TSA طی یک سابقه 20 ساله در تنها 9 ماه کشف شده است
  • بایدن: Walmart ، FedEx ، UPS اضافه کار می کنند تا مشکلات عرضه را کاهش دهند
  • دموکرات ها خواستار پول مسکن در بسته هزینه های اجتماعی هستند
  • 13/10/21: غروب آفتاب بعد از ظهر پنجشنبه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید