انتخاب ترامپ بلایی عجیبی بر سر بازیگر زن معروف آورد!


جنیفر لارنس: شما باید سیاسی باشید. سیاست اینجا مردم را کشته است. پس از انتخاب ترامپ، رابطه من با خانواده‌ام تیره شد

به نقل از سینما دیلی، به گزارش صبحگاهی، جنیفر لارنس که فیلم «کاوزوی» را به جشنواره فیلم تورنتو آورده است، گفت و گوی مفصلی با مجله ووگ درباره این فیلم داشته است.

این فیلم که اولین تجربه فیلمسازی لیلا نوگبائر است، درباره یک سرباز زن آمریکایی (لورنس) است که پس از آسیب مغزی به آمریکا بازمی گردد و در آنجا با یک تعمیرکار با بازی برایان تایری هنری ارتباط برقرار می کند.

لارنس اصالتاً اهل شهر لوئیزویل کنتاکی است و از خانواده ای جمهوری خواه است که در سال های اخیر و پس از انتخابات ۲۰۱۶، سیاست روابط او را با خانواده اش تیره کرده است:

من در طول ۵ سال گذشته تلاش زیادی کرده ام تا پدرم و خانواده ام را ببخشم و سعی کنم بفهمم اطلاعاتی که آنها دریافت کرده اند و زندگی آنها متفاوت است.

من واقعا تلاش کردم و واقعا نمی توانم. نمی توانم، متاسفم که یکدفعه عصبی شدم، اما نمی توانم با افرادی که می گویند من سیاسی نیستم کنار بیایم. شما در ایالات متحده زندگی می کنید. شما باید سیاسی باشید، اوضاع خیلی بد است و سیاست مردم را می کشد».

بازیگر طرف جمهوری خواه

لارنس در این گفت و گو می گوید که وقتی بزرگ شد، مثل طرفدار تیم فوتبال جمهوری خواه بود و طرفدار هیلاری کلینتون نبود، اما انتخاب ترامپ برای او بسیار ناراحت کننده بود.

«دلم را شکست که بین یک زن و یک شیشه بسیار خطرناک سس مایونز، همه گفتند خوب، ما نمی توانیم یک رئیس جمهور زن داشته باشیم.

پس بیایید به شیشه سس مایونز برسیم!» انتخاب ترامپ به عنوان قاضی دادگاه عالی جمهوری خواه و حذف حق سقط جنین در این دادگاه برای لارنس، وضعیت را بدتر کرده است:

“من نمی‌خواهم خانواده‌ام را بدنام کنم، اما می‌دانم که بسیاری از افراد دیگر با خانواده‌هایشان در وضعیت مشابهی هستند. چگونه می‌شود یک دختر از کودکی بزرگ شود و باور نداشته باشد که او شایسته برابری است؟ چگونه؟