اوبر در حال گسترش خدمات رزرو فرودگاهی خود در سطح جهانی است


اوبر خدمات رزرو فرودگاه را در بسیاری از نقاط، نه تنها در ایالات متحده بلکه در کشورهای دیگر ارائه می دهد، زمانی که مردم احساس راحتی می کنند که دوباره سفر کنند. رزرو در فرودگاه ها این سرویس در سال ۲۰۲۱ در بیش از ۲۰ فرودگاه در سراسر ایالات متحده راه اندازی شد و به مسافران ورودی این قدرت را می دهد که تا ۳۰ روز قبل برای Uber Black و Uber Black SUVs رزرو کنند. این سرویس در حال حاضر در ۵۵ فرودگاه در سراسر جهان در دسترس است که ۳۹ مورد از آنها در ایالات متحده هستند (لیست کامل در انتهای این مقاله).

سرویس رزرو اوبر دارای تجهیزات ویژه ای است که مسافران عادی به آن دسترسی ندارند. علاوه بر اینکه به مشتریان اجازه می‌دهد تا ۳۰ روز قبل سفر رزرو کنند، می‌تواند به طور خودکار اطلاعات پرواز آنها را ردیابی کرده و زمان رزرو آنها را تنظیم کند. به این ترتیب می توانند مطمئن باشند که راننده تا زمان فرود منتظر آنهاست حتی اگر پروازشان با تاخیر انجام شود. رانندگان همچنین می‌توانند تا ۶۰ دقیقه بدون پرداخت هزینه اضافی برای مسافران منتظر بمانند و به آن‌ها زمان کافی برای برداشتن چمدان‌ها یا کوتاهی قبل از خروج از فرودگاه می‌دهند. علاوه بر این، مسافران مجبور نیستند چمدان های سنگین را برای مدت طولانی حمل کنند، زیرا وسیله نقلیه آنها را از پیاده رو بیرون می کشد.

این شرکت برای اولین بار گزینه رزرو خود را در سال ۲۰۲۰ راه اندازی کرد که به مشتریان کمک می کند “لحظاتی را که به اعتماد بیشتری نیاز دارند پیدا کنند.” از ابتدا مسافران را با رانندگان تطبیق می دهد، حتی اگر از یک ماه قبل رزرو کنند، و در هنگام رزرو کرایه مناسب را به آنها پیشنهاد می دهد. این سرویس قطعا گرانتر از اتوبوس خواهد بود، اما به نظر می رسد بهترین گزینه برای کسانی باشد که نگران تاکسی رفتن به مقصد خود نیستند.

فهرست فرودگاه هایی که مسافران می توانند برای بارگیری برنامه ریزی کنند شامل فرودگاه های جدید اضافه شده است: آستین (AUS)، بربنک (BUR)، ایندیاناپولیس (IND)، جکسونویل (JAX)، لاس وگاس (LAS)، لس آنجلس (LAX)، مینیاپولیس. – سنت پل (MSP)، میلواکی (MKE)، مونترال (YUL)، اوکلند (OAK)، اورنج کانتی (SNA)، سن آنتونیو (SAT)، سن دیگو (سان)، سانفرانسیسکو (SFO)، سن خوزه (SFO) SFO) ) SJC)، خلیج تامپا (TPA)، ونکوور (YVR)، بولونیا (BLQ)، کیپ تاون (CPT)، ژوهانسبورگ (JNB + HLA)، میلان (LIN + MXP)، نیس (NCE)، پاریس (CDG) ، رم (سیا + FCO).