اولین دوره لیگ پارکور در دو رده سنی برگزار می شود


محمد مرادی رئیس انجمن پارکر ایران در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر افزود: با هدف بلند مدت انجمن و با هدف حمایت و تشکیل تیم های ملی این رده های سنی و حضور در مسابقات بین المللی موفق ، اولین دوره لیگ پارکور رده سنی برگزار می شود بچه ساختیم.
وی گفت: با توجه به اینکه دستور کار حمایت از بازیکنان مستعد و آینده ساز داریم، ثبت نام و شرکت در این رقابت های لیگ آزاد است و محدودیتی برای تعداد شرکت کنندگان در دور اول وجود ندارد.
وی افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده مرحله اول لیگ شکوفه در رده سنی زیر ۱۰ سال و لیگ آینده سازان در رده سنی زیر ۱۳ سال برگزار می شود.
رئیس انجمن پارکر اضافه کرد: اولین دوره این مسابقات مجازی است و نفرات برتر به دور دوم لیگ که به صورت حضوری برگزار می شود راه پیدا می کنند. بر این اساس بازیکنان از سه شنبه تا جمعه هفته جاری فرصت ارسال فیلم های خود را خواهند داشت و پس از پایان مهلت مقرر، داوران بلافاصله شرکت کنندگان را ارزیابی و بهترین ها را انتخاب می کنند و همین روند از ده تا سیزده تکرار می شود. – بازیکنان یک ساله
مرادی در پایان گفت: با کمک وزارت ورزش، فدراسیون انجمن های ورزشی و تلاش همکاران خوبم در انجمن امسال اتفاقات بزرگی رخ داده است و پارکور یکی از ورزش های فعال است. کشور و علیرغم اینکه در نیمه اول سال قرار داریم مسابقات در تمامی رده های سنی در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شده است و در قسمت آموزش و پرورش به عنوان فعال ترین انجمن شاهد اتفاقات بزرگی بوده ایم. .