اولین شعبه فروشگاه مرکزی ایساکو افتتاح شد


با حمایت از حقوق مصرف کننده اولین شعبه فروشگاه مرکزی عیسی در خیابان سعدی تهران افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبرآنلاین؛ معاون بازاریابی و فروش شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو در این خصوص گفت: با توجه به افزایش فروش کالاهای قاچاق و قطعات تقلبی و بی کیفیت، این شرکت تصمیم به افتتاح فروشگاه مرکزی جدید گرفته است. فروشگاه های مجاز در سراسر کشور با هدف مبارزه با قاچاق کالا و تسهیل در خرید لوازم یدکی اصل و در همین راستا اولین شعبه این فروشگاه ها در خیابان سعدی تهران افتتاح شد.
شهرام غلامی فروش لوازم یدکی این فروشگاه را کاملا مستقیم و از دیگر اهداف تاسیس این فروشگاه را تسهیل در خرید لوازم یدکی و کالا برای رانندگان تاکسی عنوان کرد و گفت: این فروشگاه از این پس به صورت پایلوت فعالیت خواهد کرد. بر. برای خرده فروشی کالاهای اساسی. ماشین تاکسی.
وی افزود: در حال حاضر برنامه فروش سه قطعه شامل کیت کلاچ، لنت و شمع به قیمت عمده و با ۱۸ درصد تخفیف به تاکسی دارانی که خودروی آنها از محصولات ایران خودرو است، وجود دارد که می توان آن را نقد یا خریداری کرد. امکان استفاده از “ایساکو کارت” وجود دارد.
غلامی در پایان گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده در این فروشگاه هر ماه جشنواره فروش با تخفیف ویژه در قسمت های مختلف برگزار می شود و معتقدیم این اقدام باعث افزایش رضایت مشتریان در چند روز اخیر خواهد شد. -خدمات فروش صاحبان محصولات ایران خودرو.