اپل در حال جذب استعدادهای هالیوود برای تولید محتوا برای هدست های AR آینده خود است


طبق گزارش ها، اپل کارگردانان هالیوودی مانند جان فاورو را برای ایجاد محتوای ویدیویی برای هدست واقعیت افزوده خود که مدت ها شایعه شده بود، استخدام کرده است. به گفته نیویورک تایمز، این فیلمساز در حال توسعه تجربه زنده کردن دایناسورها در یک سیاره ماقبل تاریخ است، سریال اصلی Apple TV + که او تهیه کننده آن بود.

تایمز با تایید گزارش اخیر مارک گورمن از بلومبرگ، گفت که این هدست “انتظار می رود سال آینده عرضه شود.” شبیه گونی است که با بند بسته شده است. با توجه به اینکه چند روز دیگر تا WWDC 2022 باقی مانده است، مشخص نیست که آیا اپل در روز دوشنبه چیزی در مورد این دستگاه خواهد گفت یا خیر.

با این حال، The Times گزارش می دهد که این شرکت قصد دارد ابزارهای نرم افزاری جدیدی را معرفی کند که به توسعه دهندگان اجازه می دهد ویژگی های دوربین و صوتی اضافی را به برنامه های خود اضافه کنند و چارچوبی برای تجربیات ایجاد کنند. که می توانید بدون رابط بصری پیمایش کنید.

به گزارش تایمز، با استناد به «دو نفر از آشنایان با این پروژه»، با اشاره به «چالش‌های مداوم» در مورد عمر باتری، اپل تصمیم گرفته است تولید این هدست را تا سال ۲۰۲۳ به تعویق بیندازد. به دلیل مشکلات توسعه مانند داغ شدن بیش از حد، دستگاه را به تاخیر بیندازید.