اپل روز چهارشنبه از AirPods Pro جدید رونمایی خواهد کرد


مدل‌ها و ساعت‌های آیفون به‌روزرسانی شده، تنها دستگاه‌های جدید در رویداد آینده اپل نخواهند بود. به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، این شرکت همچنین در حال آماده سازی نسل دوم AirPods Pro است.

گورمن در آخرین خبرنامه Power On خود می نویسد: «ایرپاد پرو جدید مدلی را که برای اولین بار در اکتبر ۲۰۱۹ عرضه شد، به روز می کند. سال گذشته گزارش دادم که AirPods Pro جدید در سال ۲۰۲۲ وارد بازار می شود و اکنون به من گفته می شود که چهارشنبه رونمایی بزرگ آنها خواهد بود.

چند سالی است که AirPods Pro 2 شایعه شده است. در سال ۲۰۲۰، گورمن نوشت که اپل یک نمونه اولیه با طراحی فشرده تر را آزمایش کرده است که سیم های مرتبط با هدفون های این شرکت را حذف می کند. در یک مقطع، اپل حتی به اضافه کردن ویژگی های مرتبط با تناسب اندام فکر کرد.

اخیراً توافق بر این است که AirPods Pro جدید طراحی کاملاً متفاوتی نخواهد داشت. در عوض، آنها شامل پردازنده نسل بعدی H1 این شرکت برای بهبود کیفیت صدا و عمر باتری خواهند بود. انتظار می‌رود این هدفون از فرمت صوتی بدون اتلاف شرکت پشتیبانی کند و با یک کیس شارژ بازطراحی‌شده با قابلیت‌های Find My قوی‌تر عرضه شود.