اپل واچ سری ۸ ممکن است بتواند تشخیص دهد که آیا تب دارید یا خیر


به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، اپل واچ بعدی دارای سنسور دمای بدن خواهد بود که هنگام تب به شما هشدار می دهد. سری ۸ برای شما اعلانی ارسال می کند که از شما می خواهد به پزشک مراجعه کنید یا از دماسنج اختصاصی استفاده کنید.

این اولین بار نیست که گورمن احتمال ۸ سری از جمله سنسورهای دما را مطرح می کند. او ابتدا گفت که اپل در ژوئن ۲۰۲۱ روی این ویژگی کار می کرد و احتمالاً با خط تولید پوشیدنی این شرکت در سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد. او در ماه ژانویه از این پیش‌بینی عقب‌نشینی کرد و به طرفداران هشدار داد که نظارت بر قند خون یکی از ویژگی‌هایی است که چند سال پیش بود.

با این حال، چند ماه بعد، او گفت که سری ۸ دارای سنسور دمای بدن خواهد بود، اگر این ویژگی دستورالعمل‌های تست داخلی اپل را رد کند. اکنون، گورمن که در آخرین نسخه از Power Newsletter خود می‌نویسد، می‌گوید که معتقد است این ویژگی «ترفندی» برای سری استاندارد ۸ است و نسخه‌ای قوی از اپل را برای ورزشکاران افراطی ایجاد می‌کند.

گورمن می گوید تغییرات دیگر در سری ۸ “احتمالاً کوچکتر خواهند بود.” او با تکرار گزارش های خود در هفته گذشته، گفت که این ابزار پوشیدنی مانند سری ۷ و سری ۶ دارای قدرت پردازشی خواهد بود. او همچنین خاطرنشان می کند که مدل های رده بالای سری ۸ ممکن است دارای عملکرد به روز شده باشند. دستگاه دیگری که به‌روزرسانی‌های زیادی ندارد، نسل دوم AirPods Pro نام دارد. گورمن می‌نویسد که آن‌طور که برخی گزارش‌ها نشان می‌دهند، آن‌ها ویژگی‌های نظارت بر ضربان قلب یا دمای بدن را شامل نمی‌شوند. او می‌گوید: «به من گفته شده است که ارتقای سال ۲۰۲۲ ممکن است شامل هیچ ویژگی نباشد، اگرچه هر دو بهبود به صورت داخلی در نظر گرفته شده‌اند و ممکن است روزی شامل شوند.