در این پادکست ، من با تارا مصاحبه می کنم ، که Thinner Leaner Stronger را مطالعه کرده و آنچه را که برای از دست دادن مجموع 80 پوند یاد گرفته است ، از “ضخیم” تا مناسب ترین ، به کار گرفته است. او فقط یک تن چربی از دست نداده است. تارا کمی عضله پیدا کرد و در این راه بسیار قوی بود.

قبل از گرفتن TLS ، تارا 204 تا 5’5 پوند داشت و پزشکش به او گفت که باید وزن کم کند. تارا مانند بسیاری از مردم می خواست شکل را بدست آورد ، اما نمی دانست چگونه این کار را به درستی انجام دهد.

او نمی دانست چه چیزی بخورد یا در ورزشگاه چه کار کند و مانند اکثر زنان ، هر روز شروع به انجام ضربان قلب می کرد. او موفق شد بیش از 60 پوند از دست بدهد ، اما اضافه وزن داشت و از اندام خود نسبت به قبل راضی نبود.

خوشبختانه او از طریق مکالمه ای که در ورزشگاه شنید ، کار من را به دست آورد و TLS را مطالعه کرد. او همه چیز در مورد ماکروها و وزنه برداری را آموخت و شروع به تمرین کرد. کاهش وزن همچنان ادامه داشت و اکنون ترکیب بدن تارا در حال بهبود بود. او در حال افزایش قدرت و عضله سازی بود و پوست شلش شروع به تورم کرد.

او اکنون حدود 127 پوند است و در بهترین شکل زندگی خود قرار دارد. او دنبال کرده است چالش سال اول برای زنان به مدت 3 سال و از عدم توانایی بالا بردن میله های روی سینه به سمت نیمکت هالتر با سه رقم کلیک کرد.

در این مصاحبه ، من و تارا درباره داستان او ، و موانعی که در این راه با آن روبرو شد ، صحبت می کنیم ، همچنین نحوه تغییر رژیم غذایی و تمرین خود و غلبه بر تهدیدها و ترس از زورگویی ، نحوه تغییر ذهنش ، پیشرفت انرژی او ، آنچه او در حال انجام است ، و بیشتر

بنابراین اگر به دنبال الهام بخش الهام بخش هستید و داستانهای الهام بخش را دوست دارید ، حتماً به این قسمت گوش دهید.

در نهایت ، اگر می خواهید از نمایش پشتیبانی کنید ، لطفاً در iTunes آن را سریع مرور کنید. بسیار مفید!

مهر زمان:

5:42 – سلامتی و تناسب اندام شما قبل و بعد از اینکه من کارم را انجام دادم کجا بود؟

10:36 – چی؟ بعد از سوختن چگونه بهبود یافتید؟

19:32 – Je! چگونه بر ترس از افزایش وزن با وزنه زدن غلبه کردید؟

30:13 – چی؟ قدرت شما در برنامه چگونه توسعه یافته است؟

48:21 – چه! از اینجا چه برنامه ای دارید؟ اهداف آتی؟

ذکر شده در نمایش:

کتابهای مایک متیوز

قدرت نازک لیانر

آشپز تقسیم شده

چالش سال اول برای زنان

بزرگترین قدرت Lean

فراتر از قدرت بزرگ

جی! نظر شما در مورد این دوره چیست؟ جی! آیا چیز دیگری برای به اشتراک گذاشتن دارید؟ با گذاشتن کامنت در ادامه به من اطلاع دهید!