ایتن هاوک در سریال پلیسی / هر جاسوسی قربانی می شود بازی کرد! – تئاتر آنلاین


اتان هاوک در سریال کوتاهی که برای Showtime تولید می‌شود بازی کرد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از تنوع، هی تو تن عقاب در یک سری عناوین کوتاهطلاییبرای ساختن یک نقشه است.

از این سریال اقتباس شده است رامانی به همین نام اثر ریچارد قیمت بر این ایده بنا شده است که هر کدام کاراگاه طعمه نهنگ سفیدش می شود و قاتلی است که به دلیل بی کفایتی دستگاه قضایی بدون مجازات محکوم شده است.

شکم در این داستان قبر که عقاب او نقش خود را بازی می کند، زمانی که ستاره بخش خود و عضو سابق یک باند بدنام “غاز وحشی” بود که اکنون به بند دیگری نقل مکان کرده است، جایی که یک پرونده قتل ساده حرفه، دوستی های قدیمی و خانواده او را تهدید می کند.

زیز باترورث نویسنده برنده جایزه تونی که فیلمنامه هایش مانند “فورد علیه فراری” و “شبحتهیه کننده نویسندگی، نویسندگی و اجرایی سریال است.

عقاب او در سریال کوتاه دیگری به نام «پرنده خوب خدا» برای این شبکه کابلی بازی کرد و در سال ۲۰۲۰ بسیار خوش شانس و نامزد شد. طلایی کره زمین نیز به دست آمد.

هی تو تن عقاب به تازگی در سریال “شب شب” معجزه او همچنین برای دیزنی پلاس بازی کرده است. این بازیگر چهار بار نامزدی جایزه اسکار را در کارنامه خود دارد که از آن جمله می توان به بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم Byhood، بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای «روز آموزش»، بهترین فیلمنامه اقتباسی برای «قبل از غروب آفتاب» و «پیش از نیمه شب» اشاره کرد.