این جایزه برای اطلاع از آتش سوزی Hunter Foundry در شمال آدامز اهدا شدNORTH ADAMS ، توده. (WWLP) – آتش نشانی آدامز شمالی در حال بررسی آتش سوزی در ورزشگاه سابق Hunter Foundry عصر یکشنبه است که گمان می رود مشکوک باشد.

به گفته جیک وارک ، سخنگوی اداره خدمات آتش نشانی ، کارکنان در حوالی ساعت 5:15 بعد از ظهر یکشنبه فراخوانده شدند. آتش نشانان درهای ساختمان را قفل کرده و انبار داخل آن نیز در آتش سوخت. خسارات قابل توجهی در طبقات اول و دوم گزارش شده است.

آتش نشانان نورث آدامز از طریق پنجره وارد ساختمان شدند و توانستند آتش را مهار کنند. مقامات آتش نشانی معتقدند آتش سوزی مشکوک است. برنت لوفور ، رئیس آتش نشانی آدامز شمالی و پیتر اوستروسکی ، فرمانده آتش نشانی ایالت ، از مردم برای اطلاع بیشتر در مورد این آتش سوزی کمک می خواهند.

رئیس لوفور گفت: “ما از هر کسی در منطقه Hunting Foundry Road در بعد از ظهر یا اوایل عصر یکشنبه می خواهیم که نظرات خود را با محققان در میان بگذارد.”

مارشال استروسکی اضافه کرد: “اگر دوست دارید می توانید به صورت ناشناس تماس بگیرید.”

برنامه جایزه آتش سوزی هدیه ای تا سقف 5000 دلار به هر کسی که بتواند اطلاعاتی را در اختیار ماموران آتش نشانی قرار دهد که به حل و فصل تحقیقات کمک می کند ، ارائه می دهد. می توانید با شماره تلفن 1-800-682-9229 تماس بگیرید که 24 ساعته در دسترس است.

آتش سوزی توسط اداره آتش نشانی آدامز شمالی و واحد تحقیقات آتش سوزی و انفجار ایالتی که به دفتر فرمانده آتش نشانی ایالت اختصاص یافته است ، در حال بررسی است.

بیشتر از NEWS10

  • شخصی خیابان لیوینگستون در آلبانی را سرنگون کرد
  • میپل هیل شکست می خورد و برنده نیمه نهایی کنفرانس پاتروون می شود
  • به نظر می رسد گیلدرلند اولین باخت خود را به شاکر می دهد
  • هاکی استادیوم شنندهووا در یک شب بزرگ ، گیلدرلند را می برد
  • زوج کوبلسکیل متهم هستند که پسرش را به خطر انداخته اند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید