این سوء استفاده از نام استقلالی ها جنجال به پا کرد/ پاسخ ساپینتو چیست؟


ابراهیم تهامی به نکات عجیبی در مورد تکذیب استقلال ملاثانی اشاره کرد. گفت و گوی این بازیکن سابق فوتبال ایران را در ادامه بخوانید:

* بعد از صحبت با سید سلطان حسینی امین (مالک باشگاه استقلال ملتی) هدایت این تیم را برعهده گرفتم و سه روز هم تست دادم اما بعد از سه روز با من تماس گرفتند و گفتند امتیاز تیم را تحویل بده. سرانجام ملاثانی سرمربی سابق استقلال هدایت این تیم را برعهده گرفت.

*شفاهی با سلطان حسینی موافق بودم اما بعداً این اتفاق افتاد و واقعاً نمی دانم چه بگویم. برای فوتبال خوزستان زحمت کشیدم و ملی پوش شدم. آیا این رفتار با ابراهیم تهامی درست است؟ استقلال ملاثانی از نام من سوء استفاده کرده و باید ضررش را بپردازد. بعد از توافق، عکس من را دیدید که در رسانه ها چاپ شد، اما بعد اتفاق دیگری افتاد.

* اسکوچیچ در مقدماتی جام جهانی نتایج خوبی کسب کرد اما با اتفاقات اخیر قطعا کار برای اسکوچیچ سخت خواهد بود. البته بعد از بازی با کره جنوبی نظرم نسبت به این مربی تغییر کرد و معتقدم بهتر است یک مربی ایرانی هدایت تیم ملی را در جام جهانی بر عهده بگیرد. علی دایی، امیر قلعه نویی، فرهاد مجیدی و جاوید نکونام گزینه های خوبی برای هدایت تیم ملی هستند.