این سیستم غذایی در گذشته اجتناب کرده اند دیابت: ۱۲۰۰ انرژی


پیش دیابت وضعیتی است کدام ممکن است در آن قند خون ممکن است بهتر اجتناب کرده اند حد خالص است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صورت عدم مدیریت ممکن است به دیابت نوع ۲ تغییر شود. تجزیه و تحلیل پیش دیابت بالقوه است پیچیده باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوالات زیادی برای شما ممکن است تحمیل تنبل، مربوط به “چه تغییراتی باید تحمیل کنم؟” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “اجتناب کرده اند مکان آغاز کنم؟” {در این} قالب سرراست، ما همراه خود تهیه ۷ روز وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید میان وعده های خوش ذوق کدام ممکن است ارائه می دهیم در محافظت مرحله قند خون مفید {کمک می کند}، مراقب خورده شدن هستیم. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است افت پوند عملکرد مهمی در کاهش قند خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری اجتناب کرده اند دیابت دارد، ما این این سیستم را به ۱۲۰۰ انرژی در روز برای افت پوند مفید بین ۱ به همان اندازه ۲ کیلو در هفته محدود کردیم. در جستجوی مرحله انرژی متفاوتی هستید؟ همین این سیستم را همراه خود ۱۵۰۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰۰۰ انرژی تماشا کنید.

تا حد زیادی بدانید: ۷ راه آسان برای معکوس کردن دیابت

برای بافت سیری همراه خود انرژی کمتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت قند خون. حداقل ۳۰ خوب و دنج فیبر اجتناب کرده اند غلات درست، حبوبات را انتخاب کنید و انتخاب کنید محصولات اخیر در روز اکتسابی کنید. فیبر به {کاهش سرعت} هضم {کمک می کند}، این دلیل است است کدام ممکن است مصرف کردن غذای تا حد زیادی باعث تبدیل می شود بافت سیری کنید. در عین جاری، هضم کندتر دلالت بر آن دارد گلوکز وعده های غذایی کندتر به جریان خون می رسد. علاوه بر این این، از پروتئین با بیرون چربی اجتناب کرده اند مرغ، بوقلمون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقدار متعادل ۱۵۰ دقیقه ورزش متداولدر هفته ممکن است تأثیر قابل توجهی داشته باشد.

درمورد: اقدامات اجباری با اشاره به پیش دیابت

چگونه وعده های غذایی هفتگی شخصی را کنار هم قرار دادن کنید

تهیه عالی وعده غذایی کودک نوپا در ابتدای هفته ممکن است کمک زیادی به تحمیل هفته جلو داشته باشد. .

 1. کاسه های سالاد رنگین کمان دانش شده همراه خود سس بادام زمینی برای ناهار روزهای ۲، ۳، ۴ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵.
 2. در روز دوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوم در یک روز واحد ۲ وعده بلغور جو دوسر، سیب را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارچین نیاز کنید.
 3. کره بادام زمینی را کنار هم قرار دادن کنید. توپ های نشاط هوای دوسر بازویی کدام ممکن است می توانید در کل هفته هوس تنقلات کنید.

عالی لیست کسب قابل چاپ اکتسابی کنید

اولین روز

نکته در گذشته اجتناب کرده اند دیابت: در یک واحد ساندویچ خیار همراه خود بوقلمون، خیار را متنوع خیار می کنیم. رول های کناری برای سبک ترد سبزیجات در یک واحد ساندویچ پایه. آن یک است راه خوب برای لذت برداشتن اجتناب کرده اند عالی ساندویچ کم کربوهیدرات است را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناخته شده به عنوان عالی امتیاز، باعث صرفه جویی در انرژی نیز تبدیل می شود. نان برای پیش دیابت برتر است، با این حال روکش‌ها، سس‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید روکش‌ها – بدون در نظر گرفتن می‌خواهید آنها را بنامید – تشکیل کربوهیدرات بیشتری نسبت به آنچه برای وعده غذایی پیشنهاد می‌شود، هستند. وقتی بیشتر a ساب می‌خواهید، عالی ساب کودک نوپا‌تر ۴ اینچی محدوده کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بقیه بشقاب شخصی را همراه خود سبزیجات پر کنید به همان اندازه همه عامل را متعادل کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرحله قند خونتان را اجتناب کرده اند بالا درگیر شدن بیش اجتناب کرده اند حد جلوگیری کنید.

صبحانه (۳۰۴ انرژی)

  آب توت کفیر

میان وعده صبحگاهی (۶۴ انرژی)

ناهار (۳۵۳ انرژی)

 • عالی وعده ساندویچ بوقلمون را انتخاب کنید و انتخاب کنید خیار
 • ۱ آلو

میان وعده BM (62 انرژی)

 • ۱ فنجان شاه توت

شام (۴۱۵ انرژی)

 • عالی وعده سالاد ماهی قزل آلا همراه خود سالاد ماست را انتخاب کنید و انتخاب کنید خیار
 • اساس کینوآ ۳/۴ فنجان

کل روزانه: ۱۱۹۸ انرژی، ۸۲ خوب و دنج پروتئین، ۱۳۶ خوب و دنج کربوهیدرات، ۳۱ خوب و دنج فیبر، ۴۳ خوب و دنج چربی، ۱۱ خوب و دنج چربی اشباع شده، ۸۳۳ میلی خوب و دنج سدیم

روز دوم

پیشنهاد های پیش اجتناب کرده اند دیابت: مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری پیش اجتناب کرده اند دیابت همه عامل با اشاره به تنظیم سبک اقامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحمیل عادات مفید است. آغاز عالی روتین پرسه زدن بیشتر اوقات اجتناب کرده اند امتحان شده فوق العاده روی حیله و تزویر در تجهیزات گلف منسجم تر است. پرسه زدن همراه خود خانوار بعد اجتناب کرده اند شام هر دو در وقت ناهار عالی راه خوب {برای شروع} است. روزانه نیم ساعت هر دو تا حد زیادی ورزش جسمی داشته باشید. مانور دادن هیکل به همان اندازه جایی کدام ممکن است می توانید به کاهش قند خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری اجتناب کرده اند دیابت {کمک می کند}. تا حد زیادی بیاموزید: چگونه ۱۵۰ دقیقه در روز با بیرون درگیر شدن به تجهیزات گلف انجام دهیم

صبحانه (۲۱۵ انرژی)

 • عالی وعده بلغور جو دوسر، سیب را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارچین در کل عصر

میان وعده صبحگاهی (۴۶ انرژی)

 • ۳/۴ فنجان شاه توت

ناهار (۴۲۲ انرژی)

 • عالی کاسه سالاد رنگین کمان همراه خود سس بادام زمینی

اسنک بعد اجتناب کرده اند ظهر (۷۳ انرژی)

 • ۱ وعده توپ نشاط کره بادام زمینی

شام (۴۵۲ ​​انرژی)

 • عالی وعده سبزیجات بی تجربه همراه خود سس مرغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافذ و پوست لیمو

نکته کنار هم قرار دادن سازی وعده های غذایی: برای فردا عالی تخم مرغ را شناخته شده به عنوان میان وعده بجوشانید.

مجموع روزانه: ۱۲۰۹ انرژی، ۵۸ خوب و دنج پروتئین، ۱۵۳ خوب و دنج کربوهیدرات، ۳۱ خوب و دنج فیبر، ۴۴ خوب و دنج چربی، ۶ خوب و دنج چربی اشباع شده، ۱۳۹۴ میلی خوب و دنج سدیم

روز ۳

کاسه رنگین کمانی دانش شده همراه خود سس بادام زمینی

پیشنهاد های پیش اجتناب کرده اند دیابت: {در این} این سیستم مفید توت را شناخته شده به عنوان میان وعده می بینید. در همین جا علت اینجا است کدام ممکن است چرا بسیاری از توت ها، مربوط به تمشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاه توت، تشکیل فیبر بیشتری نسبت به اکثر میوه ها هستند. فیبر ارائه می دهیم {کمک می کند} بافت سیری کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به آرامی} هضم تبدیل می شود، کدام ممکن است به تدریجی نگه از گرفتن قند خون {کمک می کند}. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است هیکل را پر می تنبل، به مستعد ابتلا به اجتناب کرده اند پرخوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرسنگی در اواخر عصر جلوگیری می تنبل.

صبحانه (۲۱۵ انرژی)

 • عالی وعده بلغور جو دوسر، سیب را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارچین در کل عصر

میان وعده صبحگاهی (۷۳ انرژی)

 • عالی وعده کره بادام زمینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلغور جو دوسر

ناهار (۴۲۲ انرژی)

 • عالی کاسه سالاد رنگین کمان همراه خود سس بادام زمینی

میان وعده BM (125 انرژی)

 • ۳/۴ فنجان زغال اخته
 • تخم مرغ آب پز ۱ عدد

شام (۳۷۶ انرژی)

 • عالی وعده بیکن، خردل را انتخاب کنید و انتخاب کنید هویج ورقه شده

کل روزانه: ۱۲۱۲ انرژی، ۵۴ خوب و دنج پروتئین، ۱۳۳ خوب و دنج کربوهیدرات، ۳۱ خوب و دنج فیبر، ۵۳ خوب و دنج چربی، ۹ خوب و دنج چربی اشباع شده، ۱۵۴۸ میلی خوب و دنج سدیم.

روز چهارم

سالاد تاکو کلم

پیشنهاد های پیش اجتناب کرده اند دیابت: تجزیه و تحلیل پیش دیابت بالقوه است سخت باشد، از به سختی علائمی دارد. اگر {اضافه وزن} دارید، دیابت باردار بودن در دوران باردار بودن دارید هر دو اگر {اعضای خانواده} ممکن است تحت تأثیر دیابت هر دو پیش دیابت هستند، کشف نشده افزایش خطر ابتلا به قند خون بالا هستید را انتخاب کنید و انتخاب کنید این می تواند همراه خود دکتر شخصی {در میان} گذاشته شود. را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده به خاطر داشته باشید کدام ممکن است پیش دیابت در همه زمان ها در نتیجه دیابت نوع ۲ نمی شود، برداشتن گام های دقیق ممکن است ممکن است را در مسیری مشخص {به سمت} بهزیستی بیشتر قرار دهد.

 • ۱ وعده آب توت کفیر
 • ۱ کاسه سالاد رنگین کمان دانش شده را همراه خود سس بادام زمینی سرو کنید
 • ۱ سالاد مرغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلم تاکو را همراه خود رنچ جالاپینو-آووکادو سرو کنید
 1. برای شام امشب اجتناب کرده اند مرغ دانش شده پخته شده استفاده خواهید کرد. بهتر از مرغ آب پز را مورد استفاده قرار گیرد امشب تهیه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در روز ششم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هفتم عالی فنجان برای ناهار ذخیره کنید. اگر وقت ندارید مرغ را بجوشانید، مرغ کبابی هم خوشایند واقعاً کار می کند.
 2. ۲ وعده جو سیب را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارچین را در کل عصر برای صبحانه در روزهای پنجم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ششم کنار هم قرار دادن کنید.

مجموع روزانه: ۱۲۱۴ انرژی، ۶۰ خوب و دنج پروتئین، ۱۴۴ خوب و دنج کربوهیدرات، ۳۲ خوب و دنج فیبر، ۵۰ خوب و دنج چربی، ۹ خوب و دنج چربی اشباع شده، ۱۲۱۴ میلی خوب و دنج سدیم

روز ۵

آبگوشت نخود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسفناج دلچسب

پیشنهاد های پیش اجتناب کرده اند دیابت: بررسی کردن زمان برای تهیه عالی صبحانه مفید در یک واحد صبح شلوغ ممکن است روی حیله و تزویر باشد، با این حال ارزشش را دارد! وقتی صبحانه را بردن می‌کنیم، بیشتر اوقات در مصرف کردن ناهار زیاده‌روی می‌کنیم هر دو غذاهای مفید کمتری محدوده می‌کنیم، از بافت گرسنگی می‌کنیم. جو دوسر در یک روز واحد عالی راه رفع برتر است. آنها در متنوع اجتناب کرده اند ترکیبات سبک قرار می گیرند، کمترین زمان کنار هم قرار دادن سازی را می گیرند را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل حمل هستند. اگر بلغور جو دوسر مورد کنجکاوی ممکن است نیست، اصل العمل های صبحانه خوش ذوق زیادی موجود است، مربوط به کلوچه تخم مرغ پخته شده، بسته های اسموتی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوریتوهای صبحانه منجمد.

 • سرو سیب جو دوسر – دارچین
 • ۱ کاسه سالاد رنگین کمان دانش شده را همراه خود سس بادام زمینی سرو کنید

میان وعده BM (147 انرژی)

 • توپ های نشاط کره بادام زمینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلغور جو دوسر
 • ۱ سرو آب نخود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسفناج

مجموع روزانه: ۱۲۱۳ انرژی، ۵۷ خوب و دنج پروتئین، ۱۵۹ خوب و دنج کربوهیدرات، ۳۶ خوب و دنج فیبر، ۴۳ خوب و دنج چربی، ۷ خوب و دنج چربی اشباع شده، ۱۶۹۳ میلی خوب و دنج سدیم

روز ششم

غذاهای پستو را انتخاب کنید و انتخاب کنید میگو بودا

پیشنهاد های پیش اجتناب کرده اند دیابت: یکی اجتناب کرده اند فوری ترین راه ها برای کاهش قابل ملاحظه قند در رژیم غذایی، تجویز نوشیدنی های شیرین مربوط به نوشابه، آب میوه، نوشیدنی های ورزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چای خوب است. نوشیدنی هایی کدام ممکن است تشکیل قند خالص هستند، مربوط به آب میوه، همچنان می توانند قند خون را افزایش دهند. ماندن به آب، چای گازدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرین نشده به همان اندازه حد امکان به محافظت مرحله قند خون مفید {کمک می کند}. اگر به طور مشترک نوشیدنی‌های شیرین می‌نوشید، تنظیم به امکان‌های کم‌شکر هر دو رژیمی در ابتدا می‌تواند تنظیم به نوشیدنی‌های با بیرون قند را امکان‌پذیرتر تنبل.

 • سرو سیب جو دوسر – دارچین

میان وعده صبحگاهی (۱۴۷ انرژی)

 • توپ های نشاط کره بادام زمینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلغور جو دوسر
 • ۱ وعده رول سیب مرغ کاری
 • ۱ عدد هلو متوسط

نکته کنار هم قرار دادن سازی وعده های غذایی: اصل پخت مرغ کاری سیب را مناسب کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیمی اجتناب کرده اند سالاد مرغ را برای ناهار فردا ذخیره کنید.

اسنک بعد اجتناب کرده اند ظهر (۱۰۸ انرژی)

 • ۱/۲ فنجان شاه توت
 • ۱۰ عدد بادام خشک بو داده با بیرون نمک
 • ۱ کاسه پستو میگو را انتخاب کنید و انتخاب کنید بودا را سرو کنید

مجموع روزانه: ۱۲۰۲ انرژی، ۷۳ خوب و دنج پروتئین، ۱۳۱ خوب و دنج کربوهیدرات، ۳۱ خوب و دنج فیبر، ۵۰ خوب و دنج چربی، ۷ خوب و دنج چربی اشباع شده، ۱۲۰۳ میلی خوب و دنج سدیم

روز هفتم

پیشنهاد های پیش اجتناب کرده اند دیابت: امتحان شده {برای تغییر} همه عامل به یکباره بالقوه است {طاقت فرسا} باشد. هر روزی کدام ممکن است می‌خواهید تغییری مفید تحمیل کنید، هر دو {در این} مورد، اجتناب کرده اند بروز دیابت نوع ۲ جلوگیری کنید، ابتدا روی رفتار‌ها هر دو رفتار‌هایی کانون اصلی کنید کدام ممکن است باید تنظیم دهید. وقتی راضی از حداکثر، رفتار عکس را تنظیم دهید. آغاز همراه خود اصلاحات کودک نوپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید بستگی به آنها معقول تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایدارتر است. اصلاحات سبک اقامت (به جای آن رژیم های غذایی روی حیله و تزویر را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی این سیستم ورزشی فوق العاده از حداکثر) در دراز مدت عملی تر است.

 • سرویس نگاهی به آووکادو را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخم مرغ

میان وعده صبحگاهی (۱۰۵ انرژی)

 • ۱ وعده رول سیب مرغ کاری
 • ۱ عدد هلو متوسط

اسنک بعد اجتناب کرده اند ظهر (۱۳۵ انرژی)

 • نصف فنجان شاه توت
 • ۱ توپ های نشاط زا کره بادام زمینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلغور جو دوسر را سرو کنید
 • ۱ استیک تنوره کبابی را همراه خود ذرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوجه فرنگی سرو کنید
 • ۲ فنجان سبزیجات ترکیب کردن
 • ۲ قاشق غذاخوری. سرکه مرکبات را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیمو

استیک دامن گریل شده را روی سبزیجات ترکیب کردن شده همراه خود سس لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیموترش سرو کنید.

مجموع روزانه: ۱۲۰۹ انرژی، ۷۳ خوب و دنج پروتئین، ۱۱۲ خوب و دنج کربوهیدرات، ۳۱ خوب و دنج فیبر، ۶۰ خوب و دنج چربی، ۱۱ خوب و دنج چربی اشباع شده، ۱۱۴۲ میلی خوب و دنج سدیم

تماشا کنید: چگونه توپ های نشاط کره بادام زمینی با بیرون شکر اضافه کنیم

اجتناب کرده اند کف دست ندهید!

 • راه های مفید برای کاهش قند خون
 • این سیستم غذایی دیابتی برای عالی روز: ۱۲۰۰ انرژی
 • همه این سیستم های غذایی مفید ما را ببینید به همان اندازه بهتر از را برای شما ممکن است پیدا کنید.