باربی و جنرال موتورز غذا را به مدت 7 روز کاهش دادند


با شنیدن نام جنرال موتورز می توانید به یک کارخانه خودرو یا حتی یک دستگاه مکانیکی فکر کنید. اما باید بگوییم که این نام یکی از محبوب ترین رژیم های غذایی در جهان است که شما تنها در 7 روز 7 کیلوگرم وزن کم می کنید. اگر به خود بگویید این مقدار زیاد کاهش وزن در این مدت کوتاه می تواند به شما آسیب برساند ، این درست نیست و شما کاملاً خوب هستید. در واقع اکثر افرادی که از این رژیم استفاده می کنند باید برای مدت کوتاهی وزن خود را کاهش دهند یا از اضافه وزن و داشتن رژیم غذایی طولانی خسته شده اند. این مقاله از من و تغذیه برای این است که تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد تغذیه طبیعی جنرال موتورز را بدانید. پس به ما بپیوندید.

موتورهای غذایی عمومی و تأثیر آن بر بدن

تغذیه جنرال موتورز یکی از سریع ترین و شناخته شده ترین رژیم های غذایی در جهان است که تنها در عرض یک هفته حدود 7 کیلوگرم وزن کم می کند. هدف از این رژیم این است که میزان کالری دریافتی بدن خود را با گذراندن 7 روز در یک رژیم غذایی کوچک به میزان قابل توجهی کاهش داده و در نتیجه باعث کاهش وزن برای آن فرد شود.
رژیم طبیعی GM علاوه بر کاهش وزن ، سموم را در طول تغذیه کاهش می دهد ، گوارش را بهبود می بخشد و در نهایت چربی سوزی را افزایش می دهد. به گفته بسیاری از متخصصان تغذیه ، رژیم غذایی عمومی جنرال موتورز تنها منجر به کاهش موقت وزن و آسیب به سلامتی می شود. با این وجود ، منشا این رژیم ناشناخته است و تحقیقات پزشکی آن را تأیید نمی کند. تصور کنید در این 7 روز چقدر باید گرسنگی بکشید تا 7 کیلو وزن کم کنید.با این حال ، گرفتن این رژیم توسط متخصصان توصیه نمی شود.

دستورالعمل های این رژیم این است که شما مجاز به خوردن گروه خاصی از غذاها در هر روز هستید. همچنین کالری کمی دارند و به راحتی هضم می شوند. شما باید بین 8 تا 12 لیوان آب در روز بنوشید و در 3 روز اول ورزش شدید نکنید.

قانون GM

دستور العمل تغذیه GM

با جستجوی بخش “غذای GM” در اینترنت ، صفحات زیادی پیدا خواهید کرد ، که در هر یک از آنها دستورالعمل خاصی برای این تغذیه ارائه شده است. اما واقعیت این است که GM یک رژیم کلی دارد که بر اساس آن می توانید گروه غذایی روزانه را بنویسید. اما نگران نباشید ، ما به تحقیق در مورد دولت مرکزی جنرال موتورز ادامه می دهیم. نکته مهم در مورد تغذیه طبیعی GM این است که به جز در موارد کمی به رژیم استاندارد نیاز ندارد.

روز اول: فقط میوه بخورید

تصور اینکه باید همه میوه ها را در یک روز بخورید برای شما سخت است. اما کاهش 7 کیلوگرم مهم است. یکی از میوه های بسیار مورد اشاره در این رژیم ، هندوانه است. در حقیقت ، فراموش نکنید که استفاده از موز نیز یک بار است.

روز دوم: فقط سبزیجات بخورید

می توانید یک روز کامل سبزیجات خام یا خشک مصرف کنید. اگر قصد دارید سیب زمینی بخورید ، صبحانه بخورید.

روز سوم: مخلوطی از میوه ها و سبزیجات بخورید

در این روز ، شما مجاز به خوردن فقط میوه و سبزیجات هستید. به یاد داشته باشید که موز و سیب زمینی در این روز ممنوع است.

روز چهارم: فقط موز و شیر بخورید

در روز چهارم می توانید 6 موز بزرگ یا 8 عدد موز متوسط ​​بخورید. مصرف شیر امروز 3 لیوان شیر کم چرب است.

روز پنجم: گوشت ، مرغ یا ماهی بخورید

در این روز ، شما مجاز به مصرف 568 گرم گوشت ، مرغ یا ماهی هستید. علاوه بر این غذاها ، باید 6 عدد گوجه فرنگی نیز مصرف کنید.برای سبزیجات ، برنج قهوه ای یا پنیر محلی توصیه می شود. همچنین ، مصرف آب باید افزایش یابد تا اسید اوریک از بدن شما خارج شود.

روز ششم: گوشت ، مرغ یا ماهی و سبزیجات بخورید

روز ششم را با 284 گرم گوشت ، مرغ یا ماهی و سبزیجات (به جز سیب زمینی) شروع کنید. همچنین ، مانند روز گذشته ، مصرف آب خود را به دلیل خروج سموم از بدن افزایش دهید. برای سبزیجات ، جایگزین هایی برای برنج قهوه ای و پنیر محلی وجود دارد.

روز هفتم: برنج قهوه ای ، میوه ، آب میوه و سبزیجات بخورید

در روز آخر فقط می توانید از برنج قهوه ای ، میوه ها ، آب میوه ها و سبزیجات استفاده کنید.

قانون GM

مزایا و معایب غذای 7 روزه جنرال موتورز

رژیم های محبوب مانند جنرال موتورز به دلیل نتایج سریع مزایا و معایبی دارند که در این بخش به آنها می پردازیم. یکی از مزایای این رژیم این است که افراد را به خوردن میوه و سبزیجات ترغیب می کند. همچنین ، بر اساس نظرسنجی بیش از 133000 شرکت کننده ، افرادی که میوه و سبزیجات بدون کربوهیدرات مصرف می کردند ، توانستند وزن خود را برای مدت زمان طولانی تری حفظ کنند. علاوه بر این ، الکل و نوشیدنی های شیرین از برنامه روزانه حذف شدند.

از سوی دیگر ، همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، هیچ تحقیق پزشکی برای حمایت از این رژیم و کاهش وزن به دلیل موقتی بودن آن وجود ندارد ، که به خودی خود یک کاهش است. مهمتر از همه؛ در تغذیه جنرال موتورز ، اطلاعاتی در مورد مواد مغذی ضروری و رژیم غذایی وجود ندارد و این باعث می شود که فرد 7 روز گرسنگی و استرس شدید را تحمل کند.

نمونه ای از تغذیه کاهش وزن سریع جنرال موتورز

از آنجا که در رژیم غذایی اصلی هیچ اشاره ای به میزان و میزان غذا نشده است ، اما منابع و حامیان این رژیم سخت ، نمونه هایی از آن را ارائه کرده اند. موارد زیر یکی از مشهورترین نمونه های این دولت است.

تنقلات، خوراک مختصر

شارژ تنقلات، خوراک مختصر ناهار تنقلات، خوراک مختصر صبحانه

روز

کاس طالبی

کشور پرتغال یک کاسه هندوانه سیب لولو کاسه میوه مخلوط اولین

یک سوم خیار را اضافه کنید

پنج مارچوبه بخارپز و یک کاسه آروگولا کاسه گوجه گیلاسی کلم بروکلی پخته یا خشک شده کاسه هویج کاسه سیب زمینی پخته

دومین

کاسه میوه مخلوط

یک کاسه قدیمی با توت فرنگی و زردآلو کشور پرتغال کاسه اسفناج ، خیار و گوجه فرنگی کاسه گوجه گیلاسی سیب

سوم

حنا

دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر حنا دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر حنا دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر

چهار

حنا

284 گرم تیلاپیا برای دو گوجه فرنگی حنا 284 گرم استیک و گوجه فرنگی حنا سه عدد گوجه فرنگی

پنج

حنا

284 گرم ماهی قزل آلا با شاخه های قدیمی و بروکسل پخته شده است حنا 284 گرم سینه مرغ با مارچوبه و گوجه فرنگی گیلاسی حنا دومین آووکادو

ششم

حنا کاسه برنج قهوه ای با مخلوط سبزیجات حنا یک کاسه برنج قهوه ای با کلم بروکلی و 237 میلی لیتر آب میوه حنا یک کاسه برنج قهوه ای و یک تکه هندوانه

هفت

دیدگاهتان را بنویسید