بازدید وزیر دارایی از صندوق توسعه فناوری نوین


وزیر دارایی در سومین روز از نمایشگاه بین المللی صنعت مالی کشور از غرفه صندوق توسعه فناوری نوین بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی صندوق توسعه فناوری نوین؛ رحمت الله اکرمی وزیر دارایی روز سه شنبه در بازدید از چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی از غرفه صندوق توسعه فناوری نوین بازدید و از نحوه عملکرد این صندوق خبر داد.

وی با آشنایی با انواع ابزارهای مالی این صندوق که با هدف ایجاد ارتباط بهتر بین سیستم بانکی و اکوسیستم نوآوری کشور تهیه شده است، شرط پذیرش ریسک سرمایه گذاری و ارزیابی این صندوق را ارزیابی کرد. مطلوب

وزیر دارایی با تاکید بر اینکه ظرفیت مناسبی برای تعامل بیشتر بین وزارت دارایی و صندوق توسعه فناوری نوین وجود دارد، خواستار تشکیل جلسه ویژه برای بررسی زمینه های مشترک همکاری با این صندوق شد.

وی ابراز عقیده کرد که این جلسات زمینه ساز تعامل بیشتر صندوق توسعه فناوری نوین و وزارت دارایی خواهد بود. زیرا این صندوق مجهز به امکان ارزیابی اختصاصی و آنلاین شرکت های دانش بنیان و فناور کشور است.

وی همچنین وجود تفاهم نامه این صندوق با ۱۴ بانک کشور و صدور ضمانت نامه های مصوب نظام بانکی و نهادهای دولتی را برای ارتباط بهتر و شکل گیری همکاری های آتی مفید دانست.

صندوق توسعه فناوری نوین اولین صندوق پژوهش و فناوری کشور است که در تامین مالی شرکت های دانش بنیان و فناور سابقه خوبی دارد. در سالن ۷ غرفه ۳ از علاقمندان جهت ارائه تخصص استقبال می شود. مشاوره تامین مالی و تجاری سازی محصولات علمی و فناوری.

لینک کوتاهلینک کپی شد!