بازگشت بازیگر زن «درخشش» / شلی دووال در فیلم ترسناک – تئاتر آنلاین


شلی دووال، قهرمان و شخصیت اصلی فیلم «درخشش» پس از ۲۰ سال به دنیای بازیگری بازگشت.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ددلاین، شلی دووال با ایفای نقشی کوتاه در فیلم «تپه های جنگلی» به کارگردانی اسکات گلدبریک به سینما بازگشت. در این فیلم ادوارد فرولونگ، چیکو مندز و دی والاس نیز ایفای نقش کردند.

در دهه ۱۹۷۰ دووال در فیلم بروستر مک لئود ساخته رابرت آلتمن و آنی هال وودی آلن بازی کرد. او هنوز بیشتر به خاطر نقش گزارشگر رولینگ استون در فیلم وودی آلن به یاد می‌آید، اما پس از آن در فیلم کلاسیک ترسناک «درخشش» استنلی کوبریک در کنار جک نیکلسون نقش وندی تورنس را بازی کرد.

حالا بعد از ۲۰ سال برای اولین بار مقابل دوربین سینما قرار گرفته است.

در فیلم Forest Hills، دووال، ۷۳ ساله، نقش مادر مردی رنج‌دیده – با بازی مندس – را بازی می‌کند که صداهایی را در سرش می‌شنود و پس از آسیب دیدگی به سرش کابوس می‌بیند.

در این فیلم، فورلونگ نقش بیلی را بازی می کند که مردی رنج کشیده را تشویق می کند تا گرگینه شود.

دیگر بازیگران این تریلر ترسناک دبی روچون، رابرت لاکینگتون، شری رنی لوئیس و جسی لی لافرتی هستند. گلدبرگ فیلمنامه را نیز نوشته است.

قبل از ترک هالیوود به تگزاس در اواسط دهه ۱۹۹۰، دووال روی شش فیلم با آلتمن کار کرد، از جمله مک کیب و خانم میلر، دزدان مثل ما، نشویل، بوفالو بیل و سرخپوستان، یک درس تاریخ. گاو نشسته، «۳ زن با رابین ویلیامز در نقش ملوان زبول» و «پاپایی» آخرین بار در فیلم مستقل مونا از بهشت ​​در سال ۲۰۰۲ دیده شد.