بازیکنان PowerWash Simulator اکنون می توانند در تحقیقات سلامت روان مشارکت کنند


بازیکنان PowerWash Simulator اکنون می‌توانند در یک پروژه تحقیقاتی که رابطه بین بازی و سلامت روان را بررسی می‌کند، شرکت کنند. توسعه دهنده FuturLab با محققان مستقل از موسسه اینترنت آکسفورد همکاری کرده است تا آنچه را که آن را “مطالعه تحقیقاتی منحصر به فرد و ناشناس با تمرکز بر رفاه بازیکنان Powerwash Simulator” می نامد، انجام دهند.

FuturLab می گوید در حال کار بر روی جوایز درون بازی برای شرکت کنندگان است. اگر می خواهید در این بازی شرکت کنید، به یک نسخه از بازی در استیم نیاز دارید. همچنین باید یک بیلد جداگانه از PowerWash Simulator را دانلود کنید. “Research-Version – Research Version 2022” را از منوی Betas در بخش Properties انتخاب کنید.

همانطور که Eurogamer اشاره می کند، این ساختار دو نوع داده ناشناس را در اختیار محققان قرار می دهد. آنها اطلاعاتی در مورد پیشرفت بازیکن، خرید اقلام و سایر فعالیت ها به عنوان بخشی از مجموعه داده “پایه دورسنجی” دریافت خواهند کرد.

نوع دوم داده ها از طریق پرسش هایی به دست می آیند که محققان می توانند از بازیکنان در مورد تجربیاتشان بپرسند. ظاهراً فقط چند ثانیه طول می کشد تا بازیکنان به اینها پاسخ دهند. بازیکنان می توانند از طریق الف به محققان پاسخ دهند
این محتوا به دلیل ترجیحات حریم خصوصی شما در دسترس نیست. تنظیمات خود را در اینجا به روز کنید، سپس صفحه را دوباره بارگیری کنید تا آن را ببینید.

پیشرفت بازی شما بین بازی معمولی و نسخه تحقیقاتی نخواهد بود (اگرچه شرکت در این مطالعه جوایز خوبی در بازی اصلی برای شما به همراه خواهد داشت). این مطالعه برای اطمینان از سازگاری داده ها و کمک به جلوگیری از مشکلات در ذخیره سازی داده ها است. علاوه بر این، نسخه تحقیقاتی حالت چند نفره نخواهد داشت و فقط از زبان انگلیسی پشتیبانی می کند. FuturLab اضافه کرد که نسخه تحقیق حداقل به مدت سه ماه در دسترس خواهد بود.

PowerWash Simulator حداقل در تجربه من یک بازی آرامش بخش است. فقط شما هستید، یک واشر برقی، شاید یک یا دو دوست، شاید مقداری صابون و تعداد زیادی زباله مجازی که باید از شر آنها خلاص شوید. درک اینکه چرا بسیاری از مردم ممکن است آن را تسکین دهنده بدانند، سخت نیست.

مطالعات زیادی در مورد فواید بازی بر سلامت روان و تندرستی طی سال‌ها با نتایج متفاوتی انجام شده است. یکی پیشنهاد کرد که Animal Crossing: New Horizons and Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville، که هر دو ویژگی‌های بازی اجتماعی قوی دارند، ممکن است برای شما خوب باشد (این مطالعه در ماه‌های اولیه همه‌گیری COVID-19 انجام شد). با این حال، مطالعه‌ای که اخیراً منتشر شده است، که عادات بازی تقریباً ۴۰۰۰۰ نفر را مورد بررسی قرار داده است، نشان می‌دهد که بازی هیچ تأثیر قابل توجهی بر سلامتی ندارد.