بازیگر نقش شهید باکری در مسئولیت دولتی


کاظم نظری دبیرکل نوزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران و مدیرکل هنرهای نمایشی این جشنواره را به هادی حججی فر تبریک گفت.

به گزارش صبح شب ، متن حکم کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی خطاب به هادی حججیفر بازیگر و کارگردان تئاتر، سینما و تلویزیون به عنوان دبیر نوزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک آمده است:

“نمایش عروسکی، این هنر قدیمی پر، همیشه جایگاهی قابل احترام در هنر ایرانی بوده است. نمایش عروسکی سنتی ایران مایه مباهات و سرمایه فرهنگی ارزشمند این سازمان و خلاقیت های جدید و جدید جوانان است. ایرانی. هنرمندان با روش

این گنجینه پر در خور احترام است و برای افزایش پختگی آن بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و از طرفی تداوم اجرا در چهره مخاطب جایگاه مناسب خود را می یابد. در این راستا جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران مبارک به عنوان یکی از معتبرترین رویدادهای هنری منطقه، فرصتی است تا از تلاش هنرمندان، اساتید، پژوهشگران و صاحب نظران عزیز منطقه برای ترویج این بزرگ و تاثیرگذار استفاده شود. . فرم هنری

دبیر نوزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران

نظر به تخصص، تجربه و علاقه جنابعالی و به توصیه خانواده نمایش عروسکی، به موجب این حکم به عنوان دبیر نوزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک منصوب می شوید.

امید است الطاف در سایه خداوند مهربان با بهره مندی از سرمایه های ارزنده علمی و تجربی و مشاوره خلاقانه خانواده بزرگ نمایش های عروسکی محترم ایرانی در برگزاری هر چه بهتر این رویداد سربلند و پیروز باشد. و جلب حمایت نهادهای فرهنگی ذیربط و حمایت فیزیکی و معنوی. آ

هادی حجازی فر بازیگر و کارگردان تئاتر، تلویزیون و سینما متولد ۱۳۵۵ است. وی دارای لیسانس نمایش عروسکی از دانشگاه تهران و همچنین فوق لیسانس بازیگری و کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس است.

حجاجیفر در رشته تئاتر عروسکی با اجرای نمایش «دایره» عنوان شاهکار برگزیده جشنواره نمایش عروسکی دانشجویی را از آن خود کرد. او در سال ۲۰۰۶ با نمایشنامه “رومئو و ژولیت” برنده جایزه بهترین نمایشنامه جشنواره بین المللی عروسکی مبارک – یونیما شد.

در سال ۱۳۹۳ نمایش «ملاقات بانوی پیر» به کارگردانی حججیفر عنوان اثر برگزیده جشنواره بین المللی عروسکی شاد یونیما را از آن خود کرد. فیلم «وضعیت مهدی» او هم اکنون در حال اکران است.