بازی موبایل “الفبا” آپدیت شدگزارش کردن آژانس کتاب ایران (ابنابه گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل مرکز، «حرفچین» طراحی شده توسط مصطفی کیوانیان یک بازی موبایلی بر روی پلتفرم اندروید است که حافظه فعال و واژگان و اطلاعات کلی و قافیه ها را در حافظه شما به چالش می کشد.

این بازی در دسته بازی های کلمه ای قرار می گیرد و با گرافیکی ساده و جذاب از سه قسمت املا، تفسیر و شعر تشکیل شده است که با استفاده از شعر، ادبیات و متون کهن فارسی سعی دارد کودکان و نوجوانان را درگیر جذابی کند. بازی رقابت به عنوان ورزش و سرگرمی. گنجینه ابدی آشنایی.

از ویژگی های این بازی می توان به موارد زیر اشاره کرد: انجام سه بازی مختلف; اما در عین حال گرافیک ساده، جذاب و زیبا، استفاده از شعر و ادبیات فارسی و متون کهن، بیش از ۷۵۰ مرحله جذاب و رقابتی، حجم کم و نصب تک مرحله ای، چالش های متفاوت و رقابتی برای حل مراحل بازی و سازگاری . با تمامی دستگاه های اندرویدی

این سبک بازی برای تعداد زیادی از افراد در سنین مختلف قابل اجرا و جذاب است و می تواند در حین بازی بین نسل های مختلف ارتباط برقرار کند.

بازی موبایلی «الفبا» رده سنی هفت سال به بالا تولید بازی های رایانه ای اداره کل سرگرمی های خلاق و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سایت کافه بازار قابل دسترسی است.